Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

COD WaW jest slabe... bo to robi inne studio niz Modern Warfare... jesli nei przeszkadza Ci stary engine i straszna liniowosc gry [idziesz i napierdalasz] to ujdzie.

Czyli rozumiem, że Modern Warfare nawet w wersji 1 jest ciekawsze i bardziej grywalne?? Od wczoraj męczę AC i muszę przyznać, że konsola daje dużo radości...... i mało snu :>

Czekam na GOW 2 i Blazing Angels 2 - będzie rezanko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli nie grales w Modern Warfare 1 to kupuj szybko, bo gra jest genialna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze taki tytul jak COD4 Modern Warfare jest znany blizej kazdemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś owszem :kox: - wszystkie COD'y, MOH'y, itp pożerałem, ale od czasu jak się męczę na lapku, który ma słabo rozwiniętą możliwość grania (w skali 1-10 daję jakieś MINUS 6 :>) zapomniało się kilka rzeczy... :gwizdanie:

Dopiero sie będę teraz na konsolecie bawił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sciagnalem... nie wiem, czy nie jest tylko dla posiadaczy GOLDa, a mi sie pare dni temu skonczyl :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega grał w demo FM3 i to jego opinia na szybko:

Grałem przed chwilą w to demo forzy i bez rewelacji. Zero dynamiki - samochody jakby stoją w miejscu, jakoś tak wszystko wolno i ciężko. Kierownica skręca się maxymalnie o 1/4 obrotu . Jedyne co mi się spodobało to płynność no i fajne widoczki. Na chwilę obecna wolę nfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to - czego sie obawialem... takie wnioski mozna bylo juz wysnuc po renderach i gameplay'ach :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, trzeba samemu obadać a nie polegać w całości na opinii jednego gracza ;)[br]

[edit]

Pierwsza poprawka Shifta dla PS3

http://www.nfsplanet.de/en/news/5253

...to wyjaśnia dlaczego model zniszczeń był tak marny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza poprawka Shifta dla PS3

http://www.nfsplanet.de/en/news/5253

...to wyjaśnia dlaczego model zniszczeń był tak marny ;)

O. No i dzisiaj update... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem sie w piątek , pojechałem do SATURNA i kupiłem X360 Elite i NFS Shift :decayed::kox:

Ma ktoś pozyczyc jakies ori gry, bo X jeszcze przed przeróbką ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 06:56_________________________________________________acha , mam do sprzedania Halo3 O.D.S.T........ jest ktoś chętny ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 07:42_________________________________________________urwał mi sie kontakt do piratów , ma ktoś sprawdzony temat ??? czekam na PW. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal - a gry na Ps3 wziąłeś ? !! :rant:

nie , bo żeby przywieźć RE5 musze wziasc od ciebie MGS4 , a nie chciałes sie ze mna spotkać [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 08:03_________________________________________________mam jeszcze do opchnięcia ori headset do x-a jak ktoś chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal - a gry na Ps3 wziąłeś ? !! :rant:

nie , bo żeby przywieźć RE5 musze wziasc od ciebie MGS4 , a nie chciałes sie ze mna spotkać [br]

Bastard !!! Dam Ci w tym tyg, MGS-a chyba, że wcześniej jedziesz to Ci podrzucę.

-- A nie masz czegoś innego przy sobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...