Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Palce mi zlatują z niego jakoś dziwnie, nie mogę go złapać jak potrzeba :naughty: Słyszałem, że pad z X'a jest świetny w ręce, ale szczerze powiedziawszy nie miałem okazji testować.

Poza tym, nie mogę się przyzwyczaić do grania w FPS, chociaż przyznam się szczerze, że coraz lepiej mi to wychodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyzwyczaić sie przyzwyczaisz.. Jak Ci bardzo zalezy to za 150-200zł możesz kupić FragFx. Taki kontroler do ps3. W jednej ręce masz pół pada a w drugiej myszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee - nie będę doinwestowywał sprzętu szwagra :> ja sam się zastanawiam nad X360 Elite, ale jeszcze wybór nie zapadł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a co możecie polecić z wojennych symulatorów? Coś, żeby polatać myśliwcem i przetrzepać kilku oponentów :>

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

polecam:good: tylko musowo przerabiaj. mam dostęp do gier po 12 pln :wink4:

no bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz byla tu dyskusja o piraceniu, wiec nie bede sie powtarzal poprostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsoli raczej przerabiał nie będę, bo szkoda mi gwarancji i jak coś Live'a.

Flyer - Ty nadal stoisz za X360, czy coś się zmieniło w temacie?? Godny polecenia sprzęt?? użytkowałeś PS3 - rzeczywiście jest różnica w ergonomii pad'a??

Apropo gier - IŁ dobrze mi znany z PC - świetna gra :good:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 11:26_________________________________________________I czy te najnowsze Elite z falconem czy Jasperem (rzadko trafić) sa ciche i bezawaryjne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam X'a od 3 lat, gralem nie raz na PS3 i mi bardziej odpowiada X, bo jestem "zawodowym" graczem :decayed:

Gram codziennie praktycznie :wink4:

Co do padów - jest to szczegol - ale nawet moi znajomi, ktorzy maja PS3 potwierdzaja - pady od X'a sa koks :naughty:

btw,

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7060269,Recenzja__Need_for_Speed__Shift.html

Ostatni news od fanboy'ow X360.

Wiecie, ze uszkodzenia samochodow w NFS Shift w PS3 praktycznie nie istnieja? :polew: :polew:

I czy te najnowsze Elite z falconem czy Jasperem (rzadko trafić) sa ciche i bezawaryjne??

Sluchaj... tylko poczatkowe xboxy mialy problem z "awaryjnoscia".

Swoja droga, serwis MS moge bardzo pochwalic. Po 2 latach moja konsola sie przegrzala i wyslalem do serwisu w DE. Po tygodniu dostalem kurierem zupelnie nowa konsole. Spodziewalem sie naprawionej [zupgrade'owanej], a tu przyszla zupelnie nowka sztuka!

Co do "glosnosci".

Kupujesz gre > instalujesz ja na dysku i nie masz problemu z "glosnoscia" konsoli, bo naped dvd nie dziala podczas gry... jest cichutko.

Gdy grasz "z plyty" to konsola jest glosna, bo niestety naped zasuwa... ale kto gra z plyty jak ma dysku 60, czy 120 GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem Fly, że teraz również wziąłbyś X'a a nie PS3?? Różnica w cenie między Elite a PS3 80GB wynosi 150pln, ale nie o to chodzi. Z BR raczej nie będę korzystał i chodzi mi o zabawę i grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja caly czas jestem za X, ale PS3 tez jest dobra konsola.

Wszystko to gusta i gusciki. Mam znajomego, ktory ma obie konsole i caly czas psioczy na PS3 :evil:

Mi bardzo podoba sie rynek online w xboxie, co prawda rok gry online kosztuje 100PLN, ale poza tym jest swietny dostep do dodatkow, dem, gier ARCADE [poczytaj o tym], wywiadow z developerami... etc. Oczywiscie za dema nie trzeba nic placic zeby pobierac... czasem tylko wlasciciele kont "GOLD" maja pierwszenstwo w dostepie do dem najswiezszych nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz jeszcze jedno - czy jest różnica w Elite, czy to będzie Falcon, czy Jasper, czy już wszystkie są robione na 65um ?? Bo szczerze powiedziawszy jestem jeszcze świeżak :>

Dodam, że nie chcę przerabianek robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podoba sie rynek online w xboxie, co prawda rok gry online kosztuje 100PLN, ale poza tym jest swietny dostep do dodatkow, dem, gier ARCADE [poczytaj o tym], wywiadow z developerami... etc. Oczywiscie za dema nie trzeba nic placic zeby pobierac... czasem tylko wlasciciele kont "GOLD" maja pierwszenstwo w dostepie do dem najswiezszych nowosci.

To samo jest w Ps3. tyko, ze za darmo. nie wiem jak to dziala w porownaniu do X (microsoft :wink4: ) Ale dla mnie bez zarzutów. No i gry sa tansze, jesli komus nie zalezy na płytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna osoba (ja) ma dylemat co kupić :polew: A niech to cholera :wallbash:

xbox :good:

No właśnie coś się bardziej składniam w jego stronę.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, a co Ty tak nagle zmieniles front na xboxa? :cool1:

bo mam w tej chwili obie , kiedyś byłem fanbojem ps i chyba scinalismy sie na ten temat na forum :mysli:

sony wkurw.iało mnie od czasu ogłoszenia specyfikacji PS3 , przekładanie terminów , ściemy , pierdoły, itp...

dla mnie era Sony skończyła sie wraz z PS2 , to była najlepsza konsola i jej poświeciłem wiele godzin życia :kox:

X360 jest poprostu lepszy niz PS3 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal - a jaką wersję masz u siebie ?? jasper, czy falcon - przerabiałeś coś w niej, czy chodzi z gwarancją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...