Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Forza rzadzi

powiem to ktorys raz z kolei

mialem okazje jedzic na slomczynie w zeszla sobote rajdowka przygotowana w specyfikacji FIA

i tak samo jak ona, forza nie wybacza absolutnie minimalnego bledu (co sie zdarza nagminnie w innych grach wyscigowych)

dla mnie forza i richard burns rally to niepokonane tytuly gier sciganych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra, kupilem se kiere, jest mega koks, musimy kiedys spota z xboxami zrobic :D

nfs shift - niezly, choc spodziewalem sie czegos "innego".

fajnie jednak, ze moge sobie polatac RS4 750PS... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs shift - niezly, choc spodziewalem sie czegos "innego".

fajnie jednak, ze moge sobie polatac RS4 750PS... :polew:

Masz już ? I jak wrażenia ?

_________________________________________________

Co do Dead Space gra jest kox, ma tak za***isty klimat, że masakra.

Wczoraj pograłem późnym wieczorkiem trochę wiecej i napięcie, rosło, rosło, rosło, aż się kur*wa bałem grać :polew: Tyle razy podskoczyłem na krześle, że aż wstyd mówić :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam pytanko do wszystkich grających na Xbox'ach i PS'ach - jak gracie w gry typu fps :> Próbowałem wczoraj pograć z ciekawości w Turok'a i za ciula mi nie szło celowanie na tych padach :polew:

Oponenta trafiałem jak wyszło, a jak nie wyszło, a go zabiłem, to znaczy, że wszedł sam na celownik - hehehehe :>

Albo jestem zbyt zboczony na punkcie myszki, albo do tego trzeba wielu godzin treningu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam pytanko do wszystkich grających na Xbox'ach i PS'ach - jak gracie w gry typu fps :> Próbowałem wczoraj pograć z ciekawości w Turok'a i za ciula mi nie szło celowanie na tych padach :polew:

Oponenta trafiałem jak wyszło, a jak nie wyszło, a go zabiłem, to znaczy, że wszedł sam na celownik - hehehehe :>

Albo jestem zbyt zboczony na punkcie myszki, albo do tego trzeba wielu godzin treningu :naughty:

Trzeba treningu. Ja po przesiadce z PC na PS to ... pieprznąłem tego pada po godzinie :decayed:

Ale zaczynam robić posptępy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, teraz już nie myślę o tym, zę gram na padzie. Ale początki mega trudne.. :thumbdown:

Mój prawy kciuk jest szybszy od oka - a nawet nie zastanawiam się, żeby nim sterować. On sam wyrobił sobie zmysł zabójcy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, kupilem se kiere, jest mega koks, musimy kiedys spota z xboxami zrobic :D

nfs shift - niezly, choc spodziewalem sie czegos "innego".

fajnie jednak, ze moge sobie polatac RS4 750PS... :polew:

uuuuu to ja nie kupuje szifta

poczekam na FM3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs shift - niezly, choc spodziewalem sie czegos "innego".

to powiedz jaki jest , a czego sie spodziewałeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NFS'a - ogolnie gra mi sie bardzo podoba i wciaga, jest duzo roznych wyscigow, kariera dosc bogata.

Natomiast co do tego czego sie spodziewalem - sam nie wiem - gra byla mocno promowana, zapowiana jako przelom, ale nie ma w niej w sumie nic nowego [albo jeszcze tego nie dostrzeglem] w stosunku do np. GRID'a.

Auta prowadza sie zacnie, szczegolnie bez wspomagaczy. Grafika i wnetrza samochod sa naprawde dopracowane.

Prawda jest taka, ze miarodajna ocene wystawie gdzies za tydzien jak wiecej pogram... na razie to raptem 2-3h jazdy za mna.

Jak ktos do momentu premiery Forzy nie ma w co grac, a GRID mu sie znudzil, to polecam, warto.

Panowie - a ja mam pytanko do wszystkich grających na Xbox'ach i PS'ach - jak gracie w gry typu fps :> Próbowałem wczoraj pograć z ciekawości w Turok'a i za ciula mi nie szło celowanie na tych padach :polew:

Normalnie.. :) chwila praktyki i czlowiek sie przestawia na "pada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do tego czego sie spodziewalem - sam nie wiem - gra byla mocno promowana, zapowiana jako przelom, ale nie ma w niej w sumie nic nowego [albo jeszcze tego nie dostrzeglem] w stosunku do np. GRID'a.
Bo ta gra to przełom... ale w serii NFS ;) Ja tak patrzę i do tej pory z podziwu wyjśc nie mogę :kox:

W kwestii smaczków... wszystkie auta mają rownież licznik kilometrów... hehe... handlarze i tak będę je kręcić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NFS'a - ogolnie gra mi sie bardzo podoba i wciaga, jest duzo roznych wyscigow, kariera dosc bogata.

Natomiast co do tego czego sie spodziewalem - sam nie wiem - gra byla mocno promowana, zapowiana jako przelom, ale nie ma w niej w sumie nic nowego [albo jeszcze tego nie dostrzeglem] w stosunku do np. GRID'a.

Auta prowadza sie zacnie, szczegolnie bez wspomagaczy. Grafika i wnetrza samochod sa naprawde dopracowane.

Prawda jest taka, ze miarodajna ocene wystawie gdzies za tydzien jak wiecej pogram... na razie to raptem 2-3h jazdy za mna.

Jak ktos do momentu premiery Forzy nie ma w co grac, a GRID mu sie znudzil, to polecam, warto.

Panowie - a ja mam pytanko do wszystkich grających na Xbox'ach i PS'ach - jak gracie w gry typu fps :> Próbowałem wczoraj pograć z ciekawości w Turok'a i za ciula mi nie szło celowanie na tych padach :polew:

Normalnie.. :) chwila praktyki i czlowiek sie przestawia na "pada".

Kurna, to chyba moje oko prześciga palce o lata świetlne, bo ja chwilowo tęsknię za myszką i prostotą tego rozwiązania. Musze iść na jakieś korepetycje, albo się rozwieść i trenować całymi dniami, bo nocy brakuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisalem juz... realizm mi sie podoba, chociaz na razie pelnej renenzji nie moge wystawic.

Czuc jednak roznice miedzy RS4, a M3... bo tymi do tej pory mialem okazje jezdzic :kox:

Fajnie sie tez zapitala 135i :decayed:

Pelna lista dostepnych furek w Shift'cie

http://www.needforspeed.com/web/nfs-pl/blogs/-/nfsblogs/27030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty webowe to fajny bonus dla posiadaczy oryginałów :good:

Przy okazji dwa pixy:

shift003.th.jpg shift004.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowke z gwarą mozna miec za ~820 brutto, ciekawe do ilu dojdzie ta aukcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...