Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakies tytuły gry na Xa gdzie można grać z 2 osobą na podzielonym ekranie, chodzi mi o grę typu GOW2, Resident Evil 5, bo z dziewczyna nie mamy w co grać powoli :naughty: a tytułów jest za dużo żeby wgłębiać się w każdy :gwizdanie:

jak nie macie w co grac z dziewczyna to pobawcie sie w doktora :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znacie może jakies tytuły gry na Xa gdzie można grać z 2 osobą na podzielonym ekranie, chodzi mi o grę typu GOW2, Resident Evil 5, bo z dziewczyna nie mamy w co grać powoli :naughty: a tytułów jest za dużo żeby wgłębiać się w każdy :gwizdanie:

jak nie macie w co grac z dziewczyna to pobawcie sie w doktora :wink4:

Dzięki za pomoc... :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pocisk :good:

Hehe... obecnie robie niezłą perwę :naughty:

Gram na PC na emulatorze PS2 w Gran Turismo 4 używając pada od X360 :kox:

Większego mixa nie dało się zrobić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę... skończyłem właśnie Crysis: Warhead i Company of Heroes: Tales of Valor... teraz czekając na premierę Diablo 3 odświeżam starego dobrego Warcrafta II :decayed: W poniedziałek premiera nowego Wolfensteina :naughty: Jest co robić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

gral ktos w call of juarez 2?

Ściągam właśnie DEMO, zaczekaj to Ci powiem :) .. że gralem.. :)

_________________________________________________

A kiedy premiera Diablo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o Diablo3? Niestety trochę jeszcze poczekamy :wallbash:

Kiedy premiera Diablo 3?

Nie wiadomo i jeszcze długi czas nie będzie wiedział nawet sam Blizzard. Firma ogłasza daty premier systematycznie niedługo przed wypuszczeniem gry w świat. Realistyczna data to koniec 2010 roku lub początek 2011, ale Blizz przedstawi oficjalną dopiero gdy będzie pewien, że produkt jest na wystarczająco zadawolającym poziomie aby myśleć o premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok.. Filmiki już oglądam od roku, a tutaj się nie zapowiada :thumbdown: :thumbdown:

To jest gra, do której wracałem najwięcej razy.. Niezliczone ilości razy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard na 2010 zapowiada 2 tytuły - przesunięty na pierwszy kwartał ze względu na problemy z BattleNet 2 - Starcraft II oraz jeszcze jeden produkt którego nie chcą ujawnić. Biorąc pod uwagę fakt że oficjalnie zapowiedziane są tylko SC2 i D3 wszystko wskazuje na to że chodzi właśnie o Diablusa :decayed: Blizz zarzeka się także, że problemy z BN2 nie mają absolutnie wpływu na datę premiery tego nie ujawnionego tytułu. Jak dla mnie są dwie możliwe daty wydania - 10 rocznica pojawienia się Diablo 2 (29 czerwca), albo gwiazdka :) No to jeszcze poczekamy :decayed:

Za tym że D3 zostanie wydane w 2010 przemawiają jeszcze dwie rzeczy - w grudniu '08 D3 było gotowe w 40/50%. Oprócz tego rozpoczęto już prace nad dodatkiem do D3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeh ja też sobie planuję z tydzień urlopu na tę okoliczność odłożyć :D Ale o BN już raczej mogę zapomnieć - nie ma już tyle czasu co kiedyś. Ehh swego czasu nocki się zarywało (...i nie tylko) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem już dobry czas temu.. Na BN trzeba poświęcić strasznie dużo czasu, co by bęcek nie dostawać zbyt często i grać na jkims poziomie.. Mam na mysli SC :)

Tak wracając do starych czasów..

http://www.youtube.com/watch?v=73M-xN8vI84&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ejoemonster%2Eorg%2Fart%2F12200%2FNajwazniejszy%5Fplik%5FKorei%5FPoludniowej%5F&feature=player_embedded

Najwyższy poziom rozgrywki na dzień dzisiejszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...