Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem w takim szoku, ze w piatek gralem do 1.30 w nocy, o 6 rano pobudka na F1, a po kwalifikacjach znowu do kiery :naughty:

to sie ładnie podjebałeś :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile ma lat ... bo ja właśnie miałem swojemu :gwizdanie: zamiar sprawić kierę i pedały ... i chce wiedzieć ile czasu mi zostanie.

A to co stary doobry Collin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojca podsiąść sprzed komputera !! Przydałoby mu się nieco Kindersztuby :decayed::polew:

wlasnie spytalem go co on robi?

a syn, ze gra i zebym poszedl jeszcze zapalic :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:04_________________________________________________

Ile ma lat ... bo ja właśnie miałem swojemu :gwizdanie: zamiar sprawić kierę i pedały ... i chce wiedzieć ile czasu mi zostanie.

A to co stary doobry Collin ?

w wieku 3,5 roku (teraz ma 3,8 mies) potrafil bezblednie i dosc szybko przejechac okrazenie toyota supra w GRID-zie (tutaj):

a gra to Richard Burns Rally :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej PRO wygląda taka konstrukcja niż taka wystygana jak wyżej :decayed:

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 13:41_________________________________________________A tutaj w Burns'a śmigał. Zobaczcie co się dzieje podczas dzwona na końcu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na przejażdżkę "TYM" w Galerii Mokotów na 4 piętrze... :P

Ale 5 minut 10zł.. - nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie szukam uzywek Ghost Recona, Splinter Celle itp... bo zachcialo mi sie w cos postrzelac przed premiera Modern Warfare 2 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w ogóle takie gierki nie podniecały, do czasu jak trafiłem na bad company :gwizdanie:

Jak odpaliłem demo ghost recon to poszedłem go kupić :naughty:

Tu już nie chodzi o sam klimat gry, a przede wszystkim o to że mnie się bardzo dobrze i łatwo steruje żołnierzem dzięki czemu głównie mogę sie skupić na walce i zabawie a nie myśleniu co teraz nacisnąć i kiedy wreszcie uda mi się trafić celownikiem w przeciwnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy... wlascie wylicytowalem assasin's creed za 45PLN :) nadrabiam zaleglosci :naughty:

Hehehe - to jedna gra chyba w której Cię przeskoczyłem :polew: Ja sobie sprawiłem do konsoli od razu, a teraz czekam z niecierpliwością na AC2, bo zapowiada się ciekawie :good:

Ja chyba też muszę się zaopatrzyć w serię Toma Clancy'ego - naprawdę fajne gierki robi, ale najpierw FNR4 i UFC 2009 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie pogrywam na piecu w Risen. Świetny klimat dla miłośników Gothica :good: Polecam :hi:

Dla chętnych do ściągnięcia demko:

http://www.gamershell.com/download_51644.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez odgrzalem Fallout'a 3, musze go w koncu przejsc... ale boje sie miesiaca z glowy na ta gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...