Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaki to problem przejechać wyścig 24h jak masz save i możesz jechać ile chcesz i kiedy chcesz? Dobrze wiecie że od jakiegoś czasu zbieram platyny a mieć plate w gt 5 to tak mieć rs' a :) nie każdego na to stać. To tyle pozdrawiam was

Wysłane z toi toi'a

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to moze teraz krok dalej i pc symulacja :naughty:przez kiere :wink: ... mysle, ze wypadniesz z trasy nieraz :decayed:

Opublikowano

Niestety brak kasy na kiere już nie wspomnę o wypasionym pc. To co jest musi wystarczyć:)

Wysłane z toi toi'a

Opublikowano
  • Autor
PS3 nie wyłączałem ponad 3 dni i noce wolę nie liczyć godzin :decayed:

a miales UPS'a w razie jakby prad wylaczyli ? :grin:

Opublikowano
Niestety brak kasy na kiere już nie wspomnę o wypasionym pc. To co jest musi wystarczyć:)

Ok rozumie :wink:

Mega kompa do tego nie potrzebujesz, sredniak wystarczy :wink: taki 3-4 latek lub dalej zalezy w co i jak bedziesz gral.

Symulacje np. GTR2 chodza pod WinXP / Win7 GTR2 – FIA GT Racing Game | Simbin Studios AB

tylko jeszcze dochodzi kiera :kox: ale w cenie tel. kom. np. toi toi'a :naughty: wiec moze kiedys sie pokusisz.

POLECAM i gratuluje wyniku :thumbup1:

ps. gracz ma 66 lat na karku jak pisze :whistling:

zmontowal "tansze zabawki" i tak sie bawi :decayed:

Porsche 996 GT3RS at Road Atlanta in GTR2 - YouTube

Opublikowano

12 czerwca w ps plus UNCHARTED 3, LITTLE BIG PLANET KARTING i XCOM ENEMY UNKNOWN :decayed::decayed::decayed: jak tak dalej pojdzie to mi miejsca na twardzielu braknie :decayed:

Opublikowano
a miales UPS'a w razie jakby prad wylaczyli ? :grin:

Ee coś ty, ryzyk fizyk :decayed:

Opublikowano

Panowie, jakaś strategia gdzie można sobie budować armię, królestwo i atakować przeciwników na PC. Ktoś coś poleci ?

Opublikowano

settlersy

Opublikowano

Znudziły mi się już. Coś innego ?

Opublikowano

w tych na przegladarke grales ?

Opublikowano

Nie chce grać pół roku w grze on-line. Wolę sobie raz zasiąść do kompa i konkretnie pograć.

Opublikowano

Ze strategii polecam stronghold pierwsza czesc. Gra ma swoje lata ale na prawde przyjemnie sie w nia gra.

Opublikowano

PS4 zamiotło xklocka

cytując jeden z portali - "Stało się. Sony długo trzymało nas w niepewności, ale wystarczyło kilka słów wypowiedzianych przez Jacka Trettona, by doprowadzić publiczność do szału. Japoński gigant nie ma zamiaru blokować używek, a co więcej, nie będzie wymagał od nas stałego połączenia z Siecią!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Na PS4 zmierza blisko 140 produkcji. Ponadto nie będziemy musieli w żaden sposób weryfikować naszych poczynań, a co za tym idzie, aby zagrać w ulubione gry, nie zostaniemy zmuszeni do logowania się w Sieci raz na 24 godziny. Dalej jest jeszcze lepiej.Wszystkie osoby, które mają wykupioną subskrypcję na PS Plus, będą mogły korzystać z przywilejów również na PS4. W momencie startu PS4 abonenci PS Plus dostana w gratisie dostęp do DriveClub: PS Plus Edition. Co więcej, usługa w dalszym ciągu będzie gwarantowała nam co miesiąc nowe, darmowe gry. W przypadku Ps4 będzie to jedna produkcja miesięcznie.

Na koniec chyba najbardziej istotna dla graczy wiadomość. PlayStation 4 zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym w cenie 399 dolarów w USA i 399 EURO w Europie. Jak to się ma do 499 dolarów, które trzeba będzie zapłacić za Xboksa One? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami."

:wink:

Opublikowano
  • Autor

No jak na razie PS4 wygrywa. Jesli nic sie nie zmieni, to tym razem kupuje PS'a, zamiast X'a.

Opublikowano

Jedyny chyba minus to ze do multi bedzie potrzebny ps plus

"Nowa informacja od Sony odnośnie gry sieciowej nie jest tak drastyczna jak blokowanie używanych gier od Microsoftu. Właściwie jest to całkiem rozsądna decyzja, teraz gdy już wiemy, że PS4 nie będzie blokowało gier czy potrzebowało dostępu do sieci.

W cenie PS+ (195 zł na rok) otrzymamy nieograniczoną rozgrywkę sieciową jak i gry za darmo lub w specjalnych ofertach promocyjnych. Dzięki temu Sony będzie zarabiać i wspomagać graczy, którzy wspomagają ich. Wystarczy porównać politykę japońskiego giganta do panów z Redmond, by samemu przekonać się, kto jest do przodu. Z jednej strony mamy ograniczenia dla graczy i TV z drugiej niewielkie opłaty i olbrzymią bibliotekę gier. Co wybieracie?"

Opublikowano
  • Autor

195 za rok to duzo.

xlive jest jednak sporo tanszy...

Powinno to kosztowac max 130-150PLN.

Opublikowano

FLY to duzo ale w tym masz gry za free,na rok się opłaca,bo na 90 dni kosztuje 59 zł

zgodzę sie z Tobą że powinno to być tańsze

Opublikowano

to 16,25 zł za miesiąc to nie tak dużo, chyba, że dla gimbusów:decayed:

a MS też daje gryza darmo lub w promo cenach w ramach ich opłat za online?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.