Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to 16,25 zł za miesiąc to nie tak dużo, chyba, że dla gimbusów:decayed:

a MS też daje gryza darmo lub w promo cenach w ramach ich opłat za online?

Jeszcze niedawno jak miales darmowa gre online, to dziwiles sie "jak mozna za to placic takie pieniadze"... :whistling:

Tez sa promocje na xlive jesli chodzi o gry i to bardzo czesto, sa tez darmowe gry.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada :kox:

Coś czuję że sprzedam Xklocka w piździec i wrócę do kolejnej generacji Sony :)

Opublikowano
Ciekawie się zapowiada :kox:

Coś czuję że sprzedam Xklocka w piździec i wrócę do kolejnej generacji Sony :)

Rozum Ci wrócił :wink::wink: :decayed:

Opublikowano

Rozum Ci wrócił :wink::wink: :decayed:

Tylko musiałbym nowe konto założyć bo tamto już nie aktywne jak sprzedałem ps3, hasła i maila nie pamiętam jak zakładałem w 2007r:kwasny:

Myślę że ktoś się znajdzie chętny na Xklocka i kolekcję gier oczywiście wyglądających jak prawie ori :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano

Spokojnie Panowie , nie srajcie ogniem :wink: Myslicie ze MS tak to zostawi ?? :grin:

Opublikowano
Spokojnie Panowie , nie srajcie ogniem :wink: Myslicie ze MS tak to zostawi ?? :grin:

Okaże się niebawem, jak ludzie zaczną odchodzić to na pewno coś zmienią :naughty:

Opublikowano

Już w tym roku i to za free w plusie :slina:

Opublikowano

dobre to bedzie :)

Opublikowano
Spokojnie Panowie , nie srajcie ogniem :wink: Myslicie ze MS tak to zostawi ?? :grin:

TAK :grin:

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::kox:
Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::kox:

:slina::slina::slina:

Opublikowano

Do Xboxowcow: jak ktos ma golda to jest teraz promocja, dodatek do bf3 close quarters za free (rowniez na PC), dodatkowo gra fable III rowniez do pobrania za free... spieszcie sie bo promo trwa do konca targow E3:wink:

E3 2013: Battlefield 3: Walka w zwarciu - Pobierz drugie DLC za darmo! / CD-Action - E3 2013

Fable III: Zdobądź za darmo wersję na X360. Jak? / CD-Action

Opublikowano

dobre to bedzie :)

battlefield wymiata :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
Spokojnie Panowie , nie srajcie ogniem :wink: Myslicie ze MS tak to zostawi ?? :grin:

TAK :grin:

Podobno fanboje Xboxa po konferencji Sony płakali tylko 11 godzin.. :)

8th-Gen Console Comparison (Xbox One vs PS4) by ~yamamoto114 on deviantART

Pięknie :) --> YouTube

Opublikowano
  • Autor

MGSV oglądaliście? Też rwie jajca. Szczególnie światło, cienie w nocy... bardzo dobrze to wygląda, a pewnie za 2 lata to już w ogóle będzie czad.

Opublikowano
MGSV oglądaliście? Też rwie jajca. Szczególnie światło, cienie w nocy... bardzo dobrze to wygląda, a pewnie za 2 lata to już w ogóle będzie czad.

true

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Te patrzcie.. nikt nic nie pisze o konferencji Microsoftu.. :whistling::kox:

Opublikowano

Bo jej nie było :grin:

Opublikowano
  • Autor
Bo jej nie było :grin:

Była... i była nawet "dobra", bo tylko o grach, ale nic specjalnego nie pokazali.

Jak można się jarać Call of Duty... :facepalm:

Opublikowano

Ja tam sie nie jaram , jak gry beda drozsze niz teraz mnie kosztuja czyli 4,50 pln to sikam na te next geny :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.