Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ano 12h grania i 82% gry.....mega mega gra polecam :kox:

To szybko... ale platyne wbic juz tak szybko sie chyba nie uda.

No widziałem na YT tą gianne sisters. Ale pozmieniali ją dużo, ja wolałbym tego starocia z C64. Chętnie bym zagrał.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany pomóżcie!

Xbox sam mi się włącza, czasem po dwóch dniach, czasem dwa razy dziennie.

Cały front już czyściłem.

Miał ktoś taki przypadek?

Opublikowano
  • Autor
Pany pomóżcie!

Xbox sam mi się włącza, czasem po dwóch dniach, czasem dwa razy dziennie.

Cały front już czyściłem.

Miał ktoś taki przypadek?

chce mu się grać :naughty:

Opublikowano
Pany pomóżcie!

Xbox sam mi się włącza, czasem po dwóch dniach, czasem dwa razy dziennie.

Cały front już czyściłem.

Miał ktoś taki przypadek?

Za dużo gier Ci nagrałem i teraz masz :decayed:

Opublikowano

też już się śmiałem, że się domaga bo ostatnio go zaniedbałem i chyba od 2 miesięcy nie grałem :kox:

Nie miej jednak jest to trochę denerwujące

Opublikowano
ano 12h grania i 82% gry.....mega mega gra polecam :kox:

To szybko... ale platyne wbic juz tak szybko sie chyba nie uda.

No widziałem na YT tą gianne sisters. Ale pozmieniali ją dużo, ja wolałbym tego starocia z C64. Chętnie bym zagrał.

Upalalem dzisiaj demo Giana Sister i jest ciekawie. Chyba kupie full

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 15:25 ----------

Polecam wszystkim fanom Tekkena nowa odslone na PSN czyli Tekken Revolution ... cena 0zl ja upalam od 3 dni i jest git ... wystarczy na odstresowanie po pracy ... jest tryb arcade i online ...

Opublikowano
Polecam wszystkim fanom Tekkena nowa odslone na PSN czyli Tekken Revolution ... cena 0zl ja upalam od 3 dni i jest git ... wystarczy na odstresowanie po pracy ... jest tryb arcade i online ...

ściagamy i w mordę się okładamy - dzięki za informację :)

Opublikowano

Ja juz mam ponad 1000 gift pointsow ... odblokowana postac 1 walke przegrana online 2 wygrane i 5 wygranych arcade ... ale na sieci to sie ladnie mozna ... wkur... jak sie po pysku konkretnie dostanie ... jest ogien ... i to za free ..

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

I kolejne dwie walki na sieci wygrane i zdobyte trofeum great i 2nd dan Law ... experience level 4 i 1720 gift pointsow... dokupilem 4 zetony i pykam dalej ... zdobylem 8 trofeum na 13 jak na razie ... :-):-):-)

Opublikowano

Musi być strasznie łatwa ta giera skoro Ci tak dobrze idzie :bag:

Opublikowano
Musi być strasznie łatwa ta giera skoro Ci tak dobrze idzie :bag:

Akurat w tekkena to szpilam od psxa i tekkena 2 wiec troche jestem obyty z postaciami ... ale ta czesc jest mocno wciagajaca moze dlatego ze zawsze gralem arcade a teraz online ... ogolnie jest git.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Akurat w tekkena to szpilam od psxa i tekkena 2 wiec troche jestem obyty z postaciami ... ale ta czesc jest mocno wciagajaca moze dlatego ze zawsze gralem arcade a teraz online ... ogolnie jest git.

toc sie nabijam :wink:

Opublikowano

Wiem wiem

Opublikowano

To co Pany 17 Września PS3/Xbox 360 i się bawimy

Opublikowano

kurde, to bedzie gra:decayed: przez wielkie G:decayed:

Opublikowano

Ja to jednak wolalbym poczekac do wersji PC.

Opublikowano

też będzie ta gra na PS4 a PS4 też prawdopodobnie w październiku wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Ja ze swojej strony dodam że cisnę głównie w PS3 wszystkie Need for Speedy no tradycyjnie na kompie czasami Countera :)

Opublikowano

witam pany zakupiłem konsolkę x360 z przeróbką rgh może mi ktoś powiedzieć z czym to się je ?

Opublikowano

witam zakupiłem ostatnio konsolkę x360 z przeróbką rgh może mi ktoś wytłumaczyć od początku co i jak?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co daje dodawanie pkt do vigoru w tekken?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.