Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też malowałem u siebie tak fajny efekt ;]

Opublikowano

W moim czarnuchu tez pozbyłem się chromów z atrap i jest o niebo lepiej :naughty:

A co do plastrów miodu to jak już robić to cały przód z dokładka s-line i kratkami. Sam chyba coś takiego będę robił :D

Tylko Mi Kazek 1.9 atrapę dolną opyli heh :decayed: :decayed: B)

Edytowane przez Czaki89

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej powiedzcie mi co to za zderzak jest w tym niebieskim audi na zdjeciu z rej bar 382 i to czerwone co to za lampy sa z ledami do jazdy dziennej ?

Edytowane przez luki12xd

Opublikowano

Wygląda trochę na sline , gdzieś w necie wyszukałem i może to być pakiet "LLTek and Hofele RS4 B6". A lampy jakies chińskie pewnie z ledami :D

Edytowane przez Czaki89

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś się skusiłem na pomalowanie plastidipem :D podoba mi się bardzo :P

p10206901hjyd.jpg

Opublikowano

Dziś się skusiłem na pomalowanie plastidipem :D podoba mi się bardzo :P

p10206901hjyd.jpg

Wygląda bardzo dobrze :D

Ściągałeś z grilla ramkę ? widziałem że niektórzy malują na aucie.

Ile warstw pomalowałeś ?

Pytam bo chodzi mi po głowie właśnie taki mod :D

Opublikowano

4/5 warstw trzeba dać minimum żeby to się trzymało a najlepiej obkleic bo jak kamienie będą nawalac to ci będzie schodzić powoli ...

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście chodziło mi o ramkę a resztę maznij farbą

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Takie poglądowe na szybko zrobione ;)

83b1b18e777d02067a808762a4cf9440.jpg

Opublikowano

dobrze wyglądaja wszystkie kratki w ten deseń :wink: ten górny grill, plaster i ramka to jedno dobrze myśle ?

Opublikowano

bajka...wszystko idealnie dopasowane :thumbup1:

Opublikowano

dobrze wyglądaja wszystkie kratki w ten deseń :wink: ten górny grill, plaster i ramka to jedno dobrze myśle ?

Tak, to jedna część ;)
Opublikowano

A macie jakieś namiary na taką siatkę w przystępnej cenie?

Znalazłem co nieco na Allegro.pl, ale zastanawiam się czy lepiej brać z ABS'u (plastik) czy jednak może z metalu. Metalową na bank będzie można lepiej dogiąć i dopasować, ale ABS będzie chyba lepiej wyglądał (grubszy niż metalowa).

Co myślicie?

Edytowane przez Snorky

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

12717201_1732928696953025_47310617776086

brakuje jeszcze dolnej. trzeba pomyśleć z czego dorezac. jest kilka opcji

Opublikowano

a jakie wymiary ma oczko w grillu?? sa na allegro siatki:

http://allegro.pl/siatka-tuningowa-plaster-miodu-plastik-abs-120x40-i5868121410.html

http://allegro.pl/siatka-tuningowa-plaster-miodu-plastik-abs-120x40-i5976097568.html

grill jaka jakosc? tez bede chcial zrobic tak u siebie wlasnie :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio też sie zastanawiałem żeby w swoim takie coś zamontować ale w chromie lub srebrny mat bo do srebrnego auta mysle ze lepiej takie pasuje, takie znalazlem na allegro
http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b6-rs-type-00-04-matt-silver-i6194949880.html
http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b6-rs-type-00-04-chrome-i6218384102.html
Ktoś gdzieś widzial gdzie dorwać mozna dolna i boczne kratki w ten deseń?


da rade jakos założyć kratki halogenow z s-line w normalny zderzak czy nie, czy moze przerobic ori kratki na plaster miodu

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 16.05.2015 o 13:35, tomekhxc napisał:

dobrze wyglądaja wszystkie kratki w ten deseń :wink: ten górny grill, plaster i ramka to jedno dobrze myśle ?

nice czy przerobka jest  z tego plastra abs 

Opublikowano
W dniu 16.05.2015 o 11:16, Majkel napisał:

Takie poglądowe na szybko zrobione ;)

83b1b18e777d02067a808762a4cf9440.jpg

skradziono mi srodkowa kratke sline a4 b6  czy ramka od a6 c5 lift bedzie pasowala I zamontowac do tego plaster miodu 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A dolną kratkę s-line z jakiego auta dopasować Piast miodu ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam ktoś pomoże w tym temacie skąd wytrzasnać te krateczki wszystkie ?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.