Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie :) auto 100% seria + lpg

Opublikowano
  • Autor

Bez kata było by lepiej ale super ze się podobało.szkoda tylko ze Ja Nie będę mógł się pochwalić wynikiem z racji niesprawny samochodu ale graty wyniku

Opublikowano

Co miałeś nie tak? Ja jadę w czwartek. Mam nadzieję, że mi sie uda, bo droga przede mną długa ;)

Opublikowano
  • Autor

A Cholera wie co go boli.niby ecu ale zaś na innym nie działa dobrze. Na AWT śmigal ale na poprawnym anb nie chce. ILE masz km?

Opublikowano

Około 350 :/

Opublikowano
  • Autor

To tak jak ja. Super autostrada moment

Opublikowano

No i niestety mi też się nie udało. U mnie był problem z wysterowaniem turbiny. Tak myślę, że to wina gruchy. No ale to już jutro będę obczajał, bo dopiero co wróciłem ;)

Opublikowano

a robiłeś logi serii zanim pojechałeś ?

Opublikowano

No właśnie po wymianie turbo nie zrobiłem. Tylko przed. Tersz mam nauczkę :) ahh no trudno :D

Opublikowano
  • Autor

No Martin szkoda ze tak wyszło ale sam jesteś sobie winien

Ja wróciłem dziś od gregora.

Niesamowita frajda.będę mieć wykres to pokaże.Raz Szarpanie ale potem za***rdala. Po autostradzie mega frajda.na 5 tym biegu piz*a i jedzie niesamowicie.200 to jest od tak.szkoda tylko ze jeszcze nie ogarnąłem auta ale będzie zrobione. Nie poddam się

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Ja nie mam do nikogo pretensji, że tak wyszło. Ale nie poddam się tak łatwo i będę działał ;)

Opublikowano
  • Autor

turbo zmien badz do regeneracji bo cos tam masz zapieczone kierownice

Opublikowano

xaren ja tez mam ten silniczek co ty i autko od gregora wyszlo przeszlo rok temu parametry podobne tzn na Pb95 mam 297Nm i 191 Ps

cholera niedlugo wszystkie 1.8t w Polsce jak beda podkrecone to trzeba zaczac myslec o s4 :)

Opublikowano
  • Autor

Ogarnijcie

http://www.imagebam.com/image/1abd9d411250806

Edytowane przez hunter91

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam serdecznie po kontakcie z Grzeskiem z gregor10 otrzymałem następującą wiadomość:

Jest taka mozliwosc ale musza byc to silniki 2.0tdi/1.8tfsi/2.0tfsi /3.0tdi  i od obejmuje auta od 2008r w gore czyli a4 b8/a5/a6 c6 / c7 .Minimum 10 osob. Rabat wtedy -200zl. od ceny wyjsciowej dla danego silnika.
1.8-2.0tfsi 1400zl
2.0tdi 1200zl
3.0tdi 1600zl
Od powyzszych cen -200zl na grupowym tuningu.
dodatkowo w przypadku 3.0tdi stronic program do skrzyni +700zl.
Kazde auto Umawiane indywidualnie i zaliczka 300zl od kazdego chetnego wziac udzial w grupowym chiptuningu.
Pozdrawiam

czy ktoś chetny

Edytowane przez Dr Blood

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.