Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu chłodniczego


dropsik84

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie fajnie super uszczelki ale  koleś przestań się tutaj z lekka reklamować.  Nawet najlepsza uszczelka nie wytrzyma próby czasu i temperatury.  Nie wiem ile mogła mieć lat.  Rok,  cztery lub 18 bo tyle ma samochód.  Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występujemy pod oficjalną nazwą. Pomogliśmy dużej liczbie osób, użytkowników innych forum i wiele osób dziękuje za profesjonalne ukierunkowania. 

Przykład obrazujący:

Mężczyzna zakupił najtańsze uszczelki w innym miejscu- bo tanio, bo innych nie mieli - tak tanio, że pękły tego samego dnia po 6h serwisowaniu pojazdu. Warto zwrócić na to uwagę. 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontowałem uszczelki ponad 20 letnie i lepiej wyglądały niż te na zdjęciach co poniektóre nawet ponownie zamontowałem.

Uszczelki od Rubbera  jak najbardziej OK, myślę iż znają się na rzeczy a trafiłem do nich przez mojego znajomego/MT/ konkurencja od waterjet.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie gdzie szukać wycieku z przodu silnika?Usunąłem jakiś czas temu absolutnie wszystkie wycieki zarówno oleju jak i płynu. Zrobiłem ponad 8000 i nie dolałem ani grama. Od ponad miesiąca zaczęło ubywać płynu,czuć go było na postoju. Teraz samochód stoi z rozebranym całym zawieszeniem łącznie z belką łapami itp.,więc mogę zająć się tym wyciekiem. Ciężko jest mi stwierdzić skąd dokładnie się pojawia bo stoi już tydzień ale krople są po lewej stronie,najwięcej zebrało się na misce olejowej,na śrubach,było też trochę na sprężarce klimy i dziwne bo były też na tej zaślepionej rurce pod kolektorem koło przepustnicy. Sprawdzałem wszystkie węże od przodu,sprawdzałem pompę,sprawdzałem termostat, króciec z tyłu, główną rurę na kolektorze,wymiennik i nic.Gdzie tak z doświadczenia polecili byście jeszcze sprawdzić?Nie mam teraz możliwości żeby go odpalić a trochę jeszcze postoi i ciężko mi to zlokalizować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...