Skocz do zawartości
IGNOROWANY

webasto i pompa paliwowa benzyna quattro AMB


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem, sprawa wygląda tak mam pompę paliwową o nr 8E0 906 087P ( 228 228 008 002 ) VDO dwa wężyki i zasilanie, jak szukam w sieci to pokazuje mi że to jest do auta z ogrzewaniem postojowym ale ja takiego nie mam albo nie wiem czy mam jak sprawdzić? Mam do wymiany pompę. Ta co jest u mnie z tym oznaczeniem ciężko dostać, a cena to ponad 1tys zl, Inna bez tego dodatkowego wężyka kosztuje 700zl a jej oznaczenie 228 228 008 001 i jest do auta bez ogrzewania postojowego. Gdy odpiąłem ten wężyk pokapało z niego paliwo kilka kropel, może ktoś wie o co chodzi,

wersja Quattro jak by to coś miało pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wężyk możesz sobie dorobić do webasto, on poprostu wchodzi w bak a sama pompka znajduje sie przed tylnim kołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wężyk możesz sobie dorobić do webasto, on poprostu wchodzi w bak a sama pompka znajduje sie przed tylnim kołem

no tak ale gdzie sprawdzić czy jest instalacja od tego ogrzewania czy ta rurka idzie do pewnego miejsca i jest zaślepiona bo do filtra paliwa mam dwa wejścia i dwa wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam Webasto i powiem tak.Nie ma znaczenia czy masz Webasto czy nie. Ponieważ wymieniasz sam wkład a kosz zostawiasz stary.

A jeśli chodzi o różnicę to w wersji z Webasto masz dodatkowy otwór w koszu którym poprowadzony jest wężyk do ogrzewania postojowego a one ma swoją pompę paliwa). Wkłady do pompy są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...