Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowane tylne lewe drzwi.


Iggy:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie kupiłem A4 z 2003, wszystko działało, nagle nie otwierają się lewe drzwi pasażera, ani od zewnątrz ani od środka. Wszystkie inne działają. Kiedy otwieram nie słychać w nich niczego. Bardzo proszę o pomoc. Wczoraj dołączyłem do forum, nie myślalem, że tak szybko skorzystam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miłej lektury .

Szukajka działa więc skorzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem ,ale po udanej probie otwarcia niestety było to raz lampki od podswietlenia w drzwiach lekko przygasaja i jeszcze jedno po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu na zapłon za każdym razem słychac jak moduł jeszcze raz otwiera drzwi.Niestety teraz drzwi sa zamknięte na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowilem sprawdzić bezpieczniki od drzwi (22, 23). Sprawdziłem również bezpiecznik od systemu komfortu (24) i ... przy wyjmowaniu mrugneło światło w samochodzie, od tej pory nie dość, że drzwi nadal się nie otwierają to jeszcze przy otwieraniu samochodu nie zaświeca się w nim lampka jak wcześniej. :(

Edytowane przez Iggy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nieduży wystarczy, że z powrotem wrzucisz tam bezpiecznik. Trochę nie rozumiem twojego pytania drzwi nie otwierają się wcale od wewnątrz i zewnątrz ciągnąc za klamkę ? Czy z pilota ci się nie otwierają/zamykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czego tu nie rozumiec mam to samo drzwi nie da rady otworzyc i tyle ale ktos podsunął mi pomysł żeby wysuszyc ten zamek a najlepiej rozgrzać auto lub jeśli ma ktoś taka opcję wstawić do suszarni u lakiernika może pomoże jeśli to tylko mikrostyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, chciałem zakończyć temat, drzwi naprawione. Zepsute było gniazdo w słupku, były złamane dwa piny. Po naprawie gniazda i przeczyszczeniu wtyczki wszystko działa. Pozdrawiam

Edytowane przez Iggy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuję dla potomnych jak dokładnie wyglądało uszkodzenie i naprawa.
Iggy miał sporo szczęścia bo mimo ułamanych pinów w kostce drzwi, drzwi się w końcu otwarły (za którymś tam razem po prostu nastąpił styk i zadziałał centralny). Od razu wykorzystaliśmy to aby rozebrać tapicerkę i wtedy było już "z górki". Wiadomo było że obejdzie się bez uszkodzenia tapicerki drzwi a po rozpięciu kostki w słupku B i dokładnym sprawdzeniu okazało się że jeden pin jest całkowicie złamany a drugi ugięty. Po wymianie tych dwóch uszkodzonych pinów wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...