Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co zrobic można albo jaki zderzak założyc


zbyszek190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto mój zderzak

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8ec5d634f3f8782.html

powiedzcie mi co mogę z tym zderzakiem zrobić, czy mogę go jakoś zmodyfikować żeby nie zrobić "wiejskiego" tuningu (kratki mam ale ściągnięte ) ewentualnie jaki inny zderzak mogę założyć zamiast mojego w miarę w dobrych pieniądzach i co będę musiał zmienić żeby go założyć.

Oczekuję na jakieś sugestie bądź porady, pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum jeden z klubowiczów wyrezał coś fajnego ze zwykłego zderzaka :) Szukaj a znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu robić, nawet chyba masz gładki więc tylko blachę przenieść niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzieś na forum jeden z klubowiczów wyrezał coś fajnego ze zwykłego zderzaka

bylo cos takiego i jak dla mnie fajnie to wyszlo :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244218-przerobka-zderzaka/

możesz spróbowac ale samemu ciezko bedzie uzyskac zadowalajacy efekt. Jak masz znajomego lakiernika to mysle ze warto próbowac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem? Otóż w zderzaku z S4 b5 jest miejsce na tablicę rejestracyjną, no jak w większości zderzaków :D Wymyśliłem, że wtopię od środka zderzaka dwa magnesy neodymowe, a z zewnątrz okleję to miejsce folią i przyłożę kolejne dwa magnesy, które zatopię w żywicy z włóknem szklanym + szpachla, do tego prysnąć w kolor i z tego utworzę coś w rodzaju zaślepki, tak jak na fotce.

http://socals4.com/content/bin/images/large/3335116663_79bd36d124_b.jpg

Pytanie jak szybko zdejmować tablicę, no ale, żeby mi jej nie zdmuchło na autostradach? Jak ją zaczepić? Na magnesach to będzie niepewne, ramki nie chcę, a blachowkręty (nawet te ładniejsze) nijako wyglądają, poza tym nie będę ze śrubokrętem na spotach latał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac ze bedee montowal intelcoler i zastanawiam sie czy te wzmocnienia na dole nie bedzie lepiej wyciac tu jak kratki tylko zostawic. Z lewej strony jeden i z prawej na koncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum jeden z klubowiczów wyrezał coś fajnego ze zwykłego zderzaka

bylo cos takiego i jak dla mnie fajnie to wyszlo :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244218-przerobka-zderzaka/

możesz spróbowac ale samemu ciezko bedzie uzyskac zadowalajacy efekt. Jak masz znajomego lakiernika to mysle ze warto próbowac :naughty:

Wygląda to nie najgorzej, sam miałem to zrobione na tej zasadzie. Jest tylko problem wytrzymałości. Dokładkę najlepiej pospawać, trzeba to wszystko dobrze poskręcać, użyć najbardziej elastycznej szpachli, bo inaczej to wszystko zaraz popęka i będzie paździerz.

A co do kolegi, ja bym sobie darował. Zderzak liftowy nie jest zły. Można co najwyżej pospawać go z dokladką i polakierować, ale jak jest w dobrym stanie to raczej szkoda kasy.

Tak to jedyną alternatywą jest zderzak z S4, ostatnio był na Allegro za trochę ponad 600zł, bardzo dobra cena za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu zrobić go na gładko?

Gdyby jeszcze tablica była stalowa to przynajmniej trzymała by się bezpośrednio magnesów, ale to że jest z alu trochę utrudnia sprawę.

Ogólnie roboty w cholerę a czy to zda egzamin to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnesy sa z d*py pomyslem, bo musza byc silne by utrzymac rejke, a co za tym idzie sciagaja tez opilki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...