Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km


DomynyK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałem przedstawić swój nowy nabytek może nie jest to pełna opcja ale dla mnie jak najbardziej wystarczająca.

Wszystko w niej powymieniane min. rozrząd klocki nowe płyny i takie różne rzeczy Zamontowane nowe felgi 17 wraz z nowymi oponami.

Mogli byście coś zaproponować by go upiększyć wizualnie był bym niezmiernie wdzięczny i mogli byście powiedzieć co myślicie o tym aucie.

Pozdrawiam serdecznie...

audiud6.jpg

w800.png

audi1jq4.jpg

w800.png

audi2iu9.jpg

w800.png

audi3tg1.jpg

w760.png

audi4mn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zapodaj jakieś fotki bo nic tu nie widać ...a wtedy na pewno forumowicze cos doradzą, podpowiedzą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę niżej posadzić i nic więcej nie robić tak jak jest, jest OK super furacz :good:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 23:01_________________________________________________można by jeszcze dokładki w kolor nadwozia pomalować ale to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny sedanik kolor poczciwy i tak jak wcześniej koledzy pisali dokładki pomaluj, felga ładna, daj fotki wnętrza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o WND :P to gdzies z moich okolic ;P

Nom można powiedzieć że z okolić ;)

a co do dokładek jak bym je pomalował to czy by się za bardzo niszczyły???

i co myślicie o chromie w koło szyb ???

A tu wrzucam dla kolegi foto z środka. Szukałem z Navi ale trafiła mi sie od znajomego ta fura i nie miałem sie co zastanawiać nad inna bo to był pewniak :) więc jest jaka jest :tongue4:

snv11486rj7.jpg

w3648.png

I tu pytanko jak widac te małe czerwone strzałeczki to z tego schodzi taka delikatna guma i jak ja kawałek zerwałem jest ładny czarny kolor i nie wiem czy to sie powinno ściągać czy to zostawić a jeśli schodzi to czy jest jakiś preparat co ułatwia schodzenie tej gumy ??

Jak napisałem że nikt nie rozumie to postaram sie lepiej wytłumaczyć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz przebieg, ze masz wytarty tunel? Bo to doprawdy zastanawiajace :decayed:

Witam moje okolice (troche dalsze niz boberka) - WPN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie zalezy od przebiegu mi tez w niekórych miejscach schodzi :)

ale to raczej używanie złych kosmetyków tak na to wpływa :)

jakby ni epatrzec na pierwszej focie jest WND a nie WPN wiec sie tu ze mnią nie sprzeczaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wpadaj na spota Warszawskiego to sie obluka na żywca :good:

Ja bym tam żadnych chromków nie wstawiał .. tylko w czerń poleciał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiadacie że to od złych kosmetyków bo od przebiegu to raczej nie :tongue4:

Ja myślałem że to taka ochronna ta guma bo tak to wygląda najgorzej to w rogach od środka odchodzi i dało by to ściągnąć ale w niektórych miejscach cieżka sprawa bez kosmetyków.

Więc co radzicie próbować to ściągnąć czy czekać aż samo bardziej zejdzie i dopiero bo nie chciał bym próbować a później taki łaciaty by został :> ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny sprzęt :wink4: ja bym ją obniżył, pomalował dokładki i może nad zmianą radyjka pomyślał :gwizdanie: Chromy mogą być nie muszą :decayed: ogólne wrażenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko Fakt!!! też sie zastanawiam nad tym w pierwszej kolejności. A może zmieniarka tym bardziej że mam przewody rozprowadzone do niej :) tyko jej brakuje bo mój poprzednik kupił ale nie pasowało :( a nie wiecie jaka zmieniarka by pasowała do tego typu radia ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...