Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brzęczyk zapalonych świateł - po otwarciu drzwi.


Ostan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Po otwarciu drzwi i zostawieniu zapalonych świateł nie brzęczy brzęczyk.Światełko w środku normalnie się zapala. Gdzie go mogę szukać i gdzie jest włącznik do oświetlenia wnętrza i brzęczyka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brzęczyk" to jest w liczniku i nie ma do tego wyłącznika a co do oświetlenia to oczywiście w lampce.

chodziło mi o mikrostyk, który załącza po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba precyzować i pisać o microstykach a nie o wyłącznikach. Tutaj niektórzy mają takie pomysły, że łatwo pomyśleć, że i Ty szukasz jakiegoś ukrytego co wyłączył ci brzęczyk ;)

W zamku drzwi.


Już nie pamiętam czy to nie wygląda dokładnie tak jak tutaj:

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php/112069-Lock-microswitch-problem-Door-open-signal-failure-Car-may-lock-you-out-May-affect-other-VAG-vehicles


http://www.audiworld.com/forums/tt-mk1-discussion-9/you-can-replace-door-open-micro-switch-door-latch-1929857/

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyki są zamkach drzwi. Ale skoro lampka Ci się zapala to znaczy, że styki działają poprawnie. Może sam Brzeczyk Ci się uszkodził.

Rusz samochodem z lekko zaciagnietym hamulcem recznym. Jeżeli Brzeczyk masz dobry to po kilku metrach powinien zacząć działać,podczas gdy na FISie wyskoczy komunikat o zaciagnietym hamulcu. Jeżeli równocześnie z komunikatem Brzeczyk nie zadziała ton znaczy, że jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk ( głośniczek) jest w liczniku . Jeśli po otwarciu drzwi światło się zapala to styk jest ok a Brzęczyk do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jest FIS ;) Bo jak nie ma to tylko kontrolka.

Fisa nie ma. Wydłubie licznik i spróbuję wymienić brzęczyk :)

Dzięki za info.

Edytowane przez Ostan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy pełnym FISIE brzeczyk informuje o jeździe na zaciągniętym ręcznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręcznym też nie piszczy. Ale jak się zapala rezerwa, to jest piszczenie. To ten sam brzęczyk ?? No bo jeśli tak, to zgłupiałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręcznym też nie piszczy. Ale jak się zapala rezerwa, to jest piszczenie. To ten sam brzęczyk ?? No bo jeśli tak, to zgłupiałem :kox:

Miałem kiedyś problem z brzęczkiem. U mnie problem tkwił w mikrostyku w zamku , ale jak u ciebie światło w wewnętrzne działa ( bo ten sam mikrostyk odpowiada za podświetlenie nóg|) to faktycznie problem może być w liczniku. Vagiem można sprawdzić brzęczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...