Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem antytalentem jeżeli chodzi o mój gust :P Byłem serwisantem telefonów i po prostu widziałem jak wyglądają telefony po upadkach w różnych etui. :) Quick Widow, jak najbardziej popieram oryginalne etui, nie są idealnie przemyślane ale idealnie spasowane. Wada to są rogi - po czasie są przetarcia na rogach, sporadycznie na tylnej klapie. Przy częstych ściąganiach zakładaniach boki cierpią.

Szkła nie bierz najtańszego, ponieważ mają ostre ranty (nie są zaokrąglone co przy eksploatacji możesz sobie palucha przeciąć). Nillkin Amazing ma zaokrąglenia, jeżeli chodzi o inne to musisz dopytać sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle telefonów miałem z Grilla Glass i nigdy żaden nie miał porysowanego wyświetlacza. A telefony leżały nawet w skrzynce z narzędziami. Tylko tylne klapki miały rysy :) Ja polecam plecki od Spigena. Mi akurat lepiej telefon z tym leży w ręce. No i nie rysuje tyłu :) A Quick Window jakoś mi nie pasuje. Nie lubię takich klapkowych etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem antytalentem jeżeli chodzi o mój gust [emoji14] Byłem serwisantem telefonów i po prostu widziałem jak wyglądają telefony po upadkach w różnych etui. :) Quick Widow, jak najbardziej popieram oryginalne etui, nie są idealnie przemyślane ale idealnie spasowane. Wada to są rogi - po czasie są przetarcia na rogach, sporadycznie na tylnej klapie. Przy częstych ściąganiach zakładaniach boki cierpią.

Szkła nie bierz najtańszego, ponieważ mają ostre ranty (nie są zaokrąglone co przy eksploatacji możesz sobie palucha przeciąć). Nillkin Amazing ma zaokrąglenia, jeżeli chodzi o inne to musisz dopytać sprzedawcy.

Nie przesadzaj, że tanie szkła są do kitu, a za 50zł są super. Kupiłem dwa szkła na allegro za ok 16zł z wysyłka i wszystko wporzadku ze szkłem. Wszystko to made in china tylko napis inny. Przejrzałem cały temat na forum androida odnośnie szkła lub foli, większość osób twierdzi, że szkła za 50zł nie warte są swojej ceny. Jak ma się ekran rozlecieć podczas upadku to rozleci i żadne szkło nie pomoże nawet jak bd 200 zł kosztować.

Obudowe mam diztronic, jak dla mnie najlepsza

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak upadnie telefon. Szkło w pewnym stopniu chroni telefon, widziałem nie jeden telefon z zbitą nałożoną szybką hartowaną, a od telefonu cała. Szkło to szkło mi chodziło o zaokrąglenia rantów tzw wykończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie jeszcze szkła Polskiego producenta "3mk"

Szkło Nillkina Amanzig H+ sam posiadam, ale pamiętaj że to chińczyk :|

Chińska marka, chińska produkcja...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000zł najlepszym telefonem (jeśli mówimy o nowych) jest LG G2, najlepszy stosunek cena/wydajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000zł najlepszym telefonem (jeśli mówimy o nowych) jest LG G2, najlepszy stosunek cena/wydajność.

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to był mój faworyt od początku ale nie chciałem nikomu nic sugerować

G2 zamówiony :jerk:

Jeszcze raz dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie zaraz czytnik kart pod OTG firmy PQI i problem małej pamięci będzie rozwiązany :) A koszt około 20zł jak kiedyś sprawdzałem jak chciałem kupić G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wybrał. G2 jest lepszym wyborem niż S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę z opinią, iż LG są lepsze od Samsungów. Sam miałem SGS4 i nie miałem z nim nigdy najmniejszych problemów. Wielu znajomych ma LG G2 i G3 i ciągle narzekają na różne problemy, a to coś chrzani się z oprogramowaniem, a to ciągle zawiesza się telefon. Ostatnio szwagrowi w G3 padł aparat i telefon restartuje się samoczynnie (po 5 miesiącach "delikatnego" użytkowania). Nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem Samsungów, ale po prostu zbyt często słyszę narzekania na LG.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie LG podupadło na jakości szmelc jakich mało kolezance wylaczyl sie ekran po miesiacu w g2 dala na gwarancje i znów to samo.

Edytowane przez iceweed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne bo ja nic takiego słyszałem. Sporo osób u mnie ma G2,ja z ojcem G3 i kilka G3S jeszcze się z pracy znajdzie. Nieważne czy to Samsung czy LG. Każdy sprzęt ma prawo się zepsuć,więc nie ma co pisać że jedne się psują inne nie. Mnie zraził serwis Samsunga jak ojcu padł telewizor za sporą kasę. Męczył się z nimi i jak się wkurzył to sprzedał i kupił LG :) Ale bez OT.

LG G2 większy ekran(jak dla mnie lepszy bo amoled fajny ale za bardzo cukierkowe kolory),lepszy aparat,mocniejsze bebechy, od niedawna lizak :) Samsung to wymienna bateria i slot na karty pamięci. Miałem już sporo Samsungów i po kupnie LG to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej. Kazdy sprzet ma prawo sie popsuc. Ale predkosc dzialania w mojej opini LG jest duzoe lepsze niz S4

Tapniete z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...