Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobranie i montaż Subwoofera pod bang & olufsen MMI 2G


Boras27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym dobrać jakiś sprzęcik do autka chodzi mi tylko o bas ponieważ cała reszta gra idealnie :) czyli jakąś skrzynie tube do bagarznika czy znajdzie się ktoś chętny aby dobrać jakiś sprzęcik max do 1000 zł z montażem jakie wyjścia wejścia musi posiadać wzmacniacz aby szło go podłaczyc pod wzmacniacz banga .. ? na początku myślałem o skrzyni basowej BassPro™ II http://www.av-shop.hu/images/termekek/jbl_BASSPRO_2.jpg ale to moze byc za słabe. co byście polecili ?? No i najważniejsze jak to połączyć ze wzmacniaczem skąd zasilanie czy prosto z aku ?? Liczę na waszą pomoc . Pozdrawiam.

Mój wzmacniacz:

20150417_171608.jpg


Nikt nic nie wie na ten temat ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się do b&o podłączyć dodadkowy wzmacniacz ?

Edytowane przez spknet
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony dodatkowy wzmacniacz do zwykłego nagłośnienia. Ale pewnie do Banga też można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie to podłączyć ?

Czy jeśli podłącze konwerter http://allegro.pl/wyjscie-radia-wzmacniacz-konwerter-audio-filtr-m06-i5453897436.htmldo suba od b&o a dalej do dodatkowego wzmacniacza i skrzyni będzie działać czy jest gdzieś sygnał na wzmacniaczu b&o low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrezygnowałem ponieważ nie wiem jak podłaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie podłączyłem się pod ori sub adapterem z high na low i dalej do wzmacniacza blapunkt i skrzyni basowej

Efekt super głośniki b&o i skrzynia dają naprawdę głęboki bass i czysty dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie podłączyłem się pod ori sub adapterem z high na low i dalej do wzmacniacza blapunkt i skrzyni basowej

Efekt super głośniki b&o i skrzynia dają naprawdę głęboki bass i czysty dźwięk

Możesz pokazać jak to wygląda i co to za adapter ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter jest dwukanałowy podłączony z jednej strony do kabla który idzie do oryginalnego subwoofera b&o a z drugiej strony chinch do wzmacniacza blaupunkt i skrzyni

64dbdfdea756ac98med.jpg

e0f5d6f8c4c9d925med.jpg

Narazie jest to wersja robocza ponieważ nie mieści mi się skrzynia u góry i mam ściągnięta roletę z siatką ale gra przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nieskromnie spytam, bo to mój pierwszy post na tym forum - ma ktoś rozpiskę pinów oryginalnego wzmacniacza B&O w B8? O ile głośniki przód grają cudownie i nie mogę niczego zarzucić czystości dźwięku, to jednak brak basu dyskwalifikuje ten system i chciałbym coś tam podziałać żeby zagrało :) Ma ktoś pomysł jak się wpiąć z aftermarketowym wzmacniaczem w instalację B&O w RS4rce B8? (bez soobwoofera).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2015 o 17:16, spknet napisał:

Adapter jest dwukanałowy podłączony z jednej strony do kabla który idzie do oryginalnego subwoofera b&o a z drugiej strony chinch do wzmacniacza blaupunkt i skrzyni

64dbdfdea756ac98med.jpg

e0f5d6f8c4c9d925med.jpg

Narazie jest to wersja robocza ponieważ nie mieści mi się skrzynia u góry i mam ściągnięta roletę z siatką ale gra przyzwoicie :)

Odkopie temat :)

ale na wejściu w tym konwerterze sa 4 kable, użyłeś tylko 2 a dwa pozostałe poprostu nie podłączone?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 15:57, kiker19 napisał:

Odkopie temat :)

ale na wejściu w tym konwerterze sa 4 kable, użyłeś tylko 2 a dwa pozostałe poprostu nie podłączone?

 

Sub gra mono a konwerter jest stereo. Możesz podłączyć 4 ale niczego to nie zmieni, wystarczy sygnał z jednego głośnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaki to będzie konwerter czy lepiej jakiś konkretny pod bang olufsen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...