Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL


marekdekarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM FORUMOWICZÓW

Silnik CAHA 2.0TDI 170km, skrzynia 6-cio biegowa, światła LED (przód,tył bedzie neon) + Bixenon, Spryskiwacze, podłokietnik przód i tył, fotele sportowe skóra + alcantara podgrzewane z elektryczną regulacją podparcia odcinka ledźwiowego kręgosłupa, dzielona/składana tylna kanapa, elektryczne i podgrzewane lusterka, Navi 2G bluetoth+ aux, Kolorowy i pełen FIS, aluminowe aplikacje wokół dysz wentylacyjnych, właczników świateł i elektrycznomechanicznego hamulca postojowego, zawieszenie 1BE+ eibach pro kit, fela 19'' aluett srebno- czarny, czujnik ciśnienia opon, elektryczne 4x szyby, domykanie szyb z pilota, oświetlenie wnetrza LED, otwieranie klapy bagażnika z pilota, kierownica trójramienna z multifunkcją, regulacja kolumny kierowniczej, gałka zmiany biegów S-Line,czarna podsufitka, pełny pakiet s-line , tempomat, parktronic tył i przód . Prosiłbym o sugestie na jaki kolor pomalowac felgi albo całe srebrne albo jasny grafit by mnie interesował hmmm już sam nie wiem?

IMG_0571.jpg

IMG_0572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor, wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza. Koniecznie wydech od 3.0 tdi. Felgi bym zmienił na jakieś oryginalne 19. A i wywal ten znaczek z grilla. Kolega z okolicy widzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek rzecz gustu :wink: Biedy tu nie ma, więc felunek tylko ori by się tu widziało. Jak dla mnie w graficie. Neon i wydech to jest to :D a jakieś foty środka? Piękne autko :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten niebieski :),faktycznie jakoś dziwnie z tą zawiechą, też mam 1BE ale na sprężynach ori i takiej kozy nie ma.... ale to może przekłamanie na zdjęciach...a tak pozatym auto mega... kolego mam rodzinke w Wiśle, więc będąc w odwiedizny można się zgadać... pozdr i gratki auta..

Edytowane przez troopers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. kolegów przepraszam za wprowadzenie w błąd zawias to 1BA + eibach pro kit tył się wydaje, że jest wysoko ale to ze względu na to że samochód jest na wzniesieniu i zachamowany na hamulcu ręcznym zrobie fajne fotki jak wrócą felgi z malowania. PS mam nadzieje, że kolorek bedzie pasował:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o sugestie na jaki kolor pomalowac felgi albo całe srebrne albo jasny grafit by mnie interesował hmmm już sam nie wiem?

IMG_0571.jpg

IMG_0572.jpg

FELE=== całe srebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Koza

jakie te eibachy siedzą tam ?

Fajny kolorek auta z przodu zwykły zderzak :P

Powodzenia w modzeniu :naughty::naughty::naughty:

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor, jeszcze nie widzialem B8 w takim :) co do zawiechy to mi to nie wyglada na koze :) felgi maluj w grafit jak juz powiedzial kolega, bedzie super...chociaz srebrne tez moga fajnie wspolgrac z dodatkami - do pelni szczescia brakuje zderzaka przod w sline. Gratulacje i bezawaryjnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebujesz dekielkow to posiadam jeden nowy komplet, być może, że podejda do Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Wypas fura. Kierownica wygląda jak nowa :chytry: Ile tam masz nalatane? A i widzę że znaczek zdjąłeś :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. założone felgi po malowaniu brakuje tylko dekielków:) kolor felg jasno szary niepowtarzalny:)

IMG_0606.jpg

IMG_0605.jpg

IMG_0595.jpg

IMG_0608.jpg

IMG_0592.jpg

no widzisz jak fajnie wyszlo, widac to kolo teraz oo wiele lepiej i pasuje do doatkow :) powodzenia

p.s. Mod na duuzy plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...