Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Summer Car Party 5-6.09.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miki ja biorę dodatkowo dwóch pasażerów wiec myślę że mogę wziąść od Ciebie ten bilet myślę że nie będzie problemów ze będą bez auta

Opublikowano

ok 10.30 ;) nie dostalem urlopu na piatek a mam nocke..bede zombi w sobote ;D

Opublikowano
  • Autor

ok 10.30 ;) nie dostalem urlopu na piatek a mam nocke..bede zombi w sobote ;D

2 kawy 3 tigery 2 albańskie raje i dasz radę :grin:

Opublikowano

Ja się dostosuję - ale ta 11 to już mi się wydaje godzina korków i tłoku będzie

Opublikowano

To co Panowie 10:30 ? i o 11:00 wyjazd z pod lidla ?

Mi tam pasuje ;) grunt żeby pogoda też dopisała bo na razie to słabo wygląda :kwasny:

Opublikowano

a jaką zapowiadają na jutro - tak dokładnie

Opublikowano
  • Autor

Półki co duże zachmurzenie 20stop

Opublikowano

To 10.30 spot a o 11 wyjazd ma się rozumieć

Opublikowano

Gibons daj moze jakis nr kontaktowy gdyby ktos sie spoznil itp

Opublikowano
  • Autor

Tak godz 10:30 pod lidlem o 11:00 wyruszamy z pod lidla w stronę wjazdu na lotnisko myslę że godzina nam wystarczy aby pokonać te 2km :)


Gibons daj moze jakis nr kontaktowy gdyby ktos sie spoznil itp

Panowie będą korki wyjechać sobie odpowiednio wcześnie zwłaszcza jeśli ktoś ma zamiar jechać autostradą. Proponuję od strony Gliwic skręcić sobie na centrum Katowic i przejechać tamtędy pod lidla jest wiele dróg i alternatyw tam a na autostradzie nie ma już odwrotu jak wpadnie się w korek :) a będzie na milion procent.

Jakby coś mój numer 667-225-414

Opublikowano

Siemano

Rozumiem że każdy ma mieć wydrukowaną kartkę za szybę z napisem "Audi A4 Klub Polska" ??


Mogę się spóźnić bo dopiero po pracy jestem a rano będę ogarniał paścia :P Zajmijcie mi miejsce Panowie :D

Opublikowano
  • Autor

Kartki mam wydrukowane dla wszystkich.

Opublikowano

Panowie ja z Mańqiem jedziemy trasą Wisła Katowice. z wioski startujemy ok 9tej. jakby ktoś z naszych stron leciał to 9:20 pod szałasem w Żorach

Opublikowano

Tychy lecą przez Mikołów z racji remontu na Giszowcu,10ta ruszamy :D

Opublikowano

A ja będę dopiero jutro :-(

naciepane z GT-I9195

Opublikowano
  • Autor

Tutaj jest mapka jakby ktoś nie wiedzial gdzie przyjechać.

https://www.google.pl/maps/place/Graniczna+65B,+40-018+Katowice/@50.2470549,19.03898,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4716cfb1af249061:0x6f2d35dbc4078ba2?hl=pl


main trochę chyba za późno startujecie :P

Opublikowano

main trochę chyba za późno startujecie :P

co prawda u mnie koni jeszcze mało i sypania nie będzie bo po cos się to padło myło ale chyba masz rację :wink:

Opublikowano

Pany będę na 100% ale nie wiem czy zdążę na 11 :-(

Opublikowano

ja już po imprezie , Gibons wielkie dzięki za ogarniecie biletów :wink:

p.s impreza z roku na rok coraz słabsza :(

Opublikowano

Ja już też po imprezie i faktycznie impreza coraz gorzej wypada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.