Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Summer Car Party 5-6.09.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki wszystkim za towarzystwo - miło było pooglądać Wasze piekności

Opublikowano

Dzięki Panowie i Panie za mile towarzystwo. Ale to fakt impreza co roku coraz gorsza

Opublikowano

Również dzięki wszystkim za miły dzionek :)

Dzięki Panowie i Panie za mile towarzystwo. Ale to fakt impreza co roku coraz gorsza

Egon impreza jak impreza ważne że towarzystwo znów dopisało :D:D

Opublikowano

Dokładnie to jest najważniejsze a towarzystwo jak najbardziej dopisało

Opublikowano

Dzięki wszystkim

Opublikowano

dzięki również Panowie . niestety musiałem szybciej uciekać. ktoś jutro jedzie? na którą będziecie?

Opublikowano

Jutro ja postaram się wpaść ale bez auta bo nie mam wejściówki i jak będę to po południu

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Dzięki Panie i Panowie za milo spędzony dzionek :banan: no i za wzorową organizacje :decayed:

Opublikowano

Mnie niestety nie udało się wpaść... :kwasny: Działo się co? :decayed:

Opublikowano

Gibons szacuneczek za organizacje!!

a mi tam sie podobało.. fakt faktem zdyskwalifikowali mojego cichego faworyta do 1/4 co jest mega skur..czysynstwem bo niebieski RS dostałby chyba bęcki :wink: Milo bylo poznac kilka nowych twarzy, pozdrawiam i do następnego :hi:

Opublikowano

Również podziękował :notworthy::thankyou2: Ekipa dopodisała :thumbup1:

km3btfcv.jpg

rbv3l87j.jpg

Co bym zmienił, to irka bieleninika, bo gościu jest beznadziejny :facepalm::facepalm::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
Co bym zmienił, to irka bieleninika, bo gościu jest beznadziejny :facepalm: :facepalm: :thumbdown: :thumbdown:

Co Ty chcesz, dziewczyny ładnie zaprezentował. :polew::doh:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki również ;) faktycznie rok temu więcej tych samochodów i atrakcji było, ale ogólnie impreza spoko zostałem do końca (czyt do ogni sztucznych) i warto było. Jutro też wpadam od 11:00 :) Miło było poznać nowe twarze :)

akjam a ja co 5 min na tel zerkałem czy nie dzwoniłeś :P bo w tym haosie nie słyszałem telefonu :P jutro masz zamiar wpaść ?

Opublikowano

No niestety nie udało się dziś wpaść, jutro mam nadzieję, że dam radę :wink4:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za towarzystwo i za grilla :) W końcu mogłem sobie pooglądać wasze cacka na żywo.

Opublikowano

Również dzięki :) szkoda, ze nie bylo okazji z nikim pogadać :D no oprócz czarnego avanta obok mnie rafał Ravu(?) :) :)

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

wpadnę dziś ok 12tej. i biorę ze sobą tego starego onasiste SRB P POŻ czy jak mu tam :D

Opublikowano

:hi:


Również dzięki :) szkoda, ze nie bylo okazji z nikim pogadać :D no oprócz czarnego avanta obok mnie rafał Ravu(?) :) :)

Tak, To byłem ja :thumbup1: .

Jak tam szybkie rezanko trzyma się? :eusathink:

qv7wuci5.jpg

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

Ja będę po 13 gdzie najlepiej auto zostawić ????

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

ja tez bede po 13 poogladac wraki ;D



n
trzyma ;D trzeba jeszcze cos podkleic ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.