Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?


nikodem18

Rekomendowane odpowiedzi


spokojna jazda trasa- prędkość do 100 km/h-5,3L

Takie zużycie obiecują w B9 2.0 190KM z olejem 0W-20 w warunkach laboratoryjnych. Twoje auto wyprzedza wiec generacje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100kmh tyle spali ale to naprawde trzeba jechać i nie dotykać gazu, a skoro kupiłem benzyne w turbo to nie po to aby patrzeć na spalanie i czy spali 5,7 czy 15l...

Edytowane przez Grohu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100kmh tyle spali ale to naprawde trzeba jechać i nie dotykać gazu, a skoro kupiłem benzyne w turbo to nie po to aby patrzeć na spalanie i czy spali 5,7 czy 15l...

Oczywiście,że masz rację. Ja tylko napisałem do ilu można zejść...wcale to nie znaczy, że z tego korzystam :)

spokojna jazda trasa- prędkość do 100 km/h-5,3L

Takie zużycie obiecują w B9 2.0 190KM z olejem 0W-20 w warunkach laboratoryjnych. Twoje auto wyprzedza wiec generacje. :decayed:

No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie podobnie. W mieście bez korków przy normalnej w miarę jeździe to koło 12. Ostatnio w korku komputer pokazywał 28 l /100 km :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście 13 do 16l /100KM. W trasie przy naprawdę spokojnej jeździe 10.5/11l. Tak wygląda spalanie po tym jak skończył się separator oleju. Jest zdecydowanie duże. Zaraz po zakupie auta w trasie przy 170km/h palił 9,7l Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 1.8 tfsi Q 160ps manual kola 225/50/17 po miescie z bardzo spokojna jazda 13 l ,odcinki krotkie do pracy 4 km. sprawdzane z baku

jak ludzie tu na forum pisza ze te silniki pala im w duzych miastach po 10-12 to zwyczajnie klamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tak że nie dodaje się 20% jak to miało miejsce (do katalogowych wartości) spalania tylko trzeba mnożyć przez dwa, taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (manual) spalanie miasto 12l, autostrada od 8-10, spokojna trasa mogę zejść do 6,5-7, ale to rzadkość. Przy programie ABT leję PB98, jak zalałem kilka razy na próbę PB95 spalanie wzrosło o ok 1L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...