Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOJE AUDI A4 3.0 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.8T nie ma co porównywać do dzwieku v6, v8 to już w ogóle kosmos chodz miałem przyjemność jeżdzc b7 3.2 tfsi i audi a6 c6 4.2 v8 to powiem wam szczerze że lepsze wrażenia z jazdy daje 3.2 :)

Opublikowano

Jak komuś brakuje mocy, to sie kupuje mocniejsze auto z większym silnikiem, a nie robi 800 KM z 1.8 ;)

zgadzam się z tobą miałem 1.8 turbo ale dziwięk v6 jest leprzy a v8 to pezja :) dla uszujaki masz motorek w audi czekam na fotki chętnie zobacze :)

Mam 3.0 od 2 lat i jestem bardzo zadowolony ;)

Opublikowano
  • Autor

o ja dosyć długo szukałem 3.0


a masz gaz załozony

Opublikowano

Tak, mam instalacje BRC

Opublikowano
  • Autor

a taki leprzy opis

Opublikowano

a taki leprzy opis

Napisał BRC :wink: a jak BRC to wszystkie podzespoły sa tej firmy

Opublikowano

autogazaries.pl/audi-a4-b6-3-0-quattro-220km,732

Proszę, tu masz bezposredni opis mojego autka na stronie firmy

Edytowane przez mateoskr1

Opublikowano
  • Autor

dzienki za opis

Opublikowano

dzienki za opis

Oczy mnie rozbolały :facepalm:

Opublikowano

hej

jak tam jest ze spalaniem??? i czy olej Ci bierze?? mam taka z 2.0 L i mysle o zmianie silnika

Opublikowano

Po mieście pali mi 15l gazu przy dynamicznej jeździe, w trasie zależy jak jedziesz, jak sie chce to mozna zejsc ponizej 10l spokojnie. Co do oleju to troche bierze, ale tragedii nie ma. Ale lubie w tym silniku elastyczność, nie musisz go kręcić żeby dynamiczne jecha. Jak najbardziej polecam

Opublikowano
  • Autor

Po mieście pali mi 15l gazu przy dynamicznej jeździe, w trasie zależy jak jedziesz, jak sie chce to mozna zejsc ponizej 10l spokojnie. Co do oleju to troche bierze, ale tragedii nie ma. Ale lubie w tym silniku elastyczność, nie musisz go kręcić żeby dynamiczne jecha. Jak najbardziej polecam

tak to prawda jest elastyczny a spalanie nie przeraża jak na 3.0 mniej pali niż 3.0 w bmw

hej

jak tam jest ze spalaniem??? i czy olej Ci bierze?? mam taka z 2.0 L i mysle o zmianie silnika

to cię troche ta impreza wyniesie sam silnik cię troszke wyniesie

Opublikowano

Jak tu wstawić zdjęcia mojej lali ? Pomóżta :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

przez fotosik wstawisz

Edytowane przez pawel212333

Opublikowano

Witam

Też długo myślałem czy 3.0 czy 1.8T ostatecznie wybrałem motor z turbiną.

Podobne osiągy przy lekkim dłubnięciu i większy potencjał w modyfikacjach :)

Choć dzięk V6 - bezcenne :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja nie muszę dłubać i mam leprzą elastyczność miałem 1.8 turbo ijednak wole v6

Witam

Też długo myślałem czy 3.0 czy 1.8T ostatecznie wybrałem motor z turbiną.

Podobne osiągy przy lekkim dłubnięciu i większy potencjał w modyfikacjach :)

Choć dzięk V6 - bezcenne :kox:

Opublikowano

Piękniutka, ale fakt - bez quattro w takim silniku troszkę szkoda - ale nie przejmuj się ! Mniej wydasz na zawieche :grin:

Tak czy siak, powodzenia w upiększaniu ;)

Bo? To nie b5. W b6 fwd i q jest taki sam zawias z tyłu na wielowahaczu. Ładna furmanka :wink:

Opublikowano

No nie mogę wstawić tu linku :facepalm: Beton

Opublikowano
  • Autor

to dziwne a zmniejszyłeś fotki

Opublikowano

Poszło na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.