Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka dokładka... ?


dzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba na coś uważać kable wężyki czy cos z tym stylu ? Chce od dołu wkretami przekręcić czy może nity lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej na śrubki z nakrętką i dużymi podkładkami. Jak przyczepisz na nity bądź na wkręty, to na bank zdarzy Ci się, że zapomnisz o dokładce podjeżdżając do krawężnika i po prostu wyrwiesz te nity lub wkręty. Ja miałem śruby z dużymi podkładkami i nic nie urwałem, tylko zdarzyło mi się to wygiąć.

Co do kabli i węży - ja u siebie bez spryskiwaczy lamp nie miałem tam nic wrażliwego. Zdejmij osłonę silnika od spodu i zobacz z latarką czy niczego tam nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez bede musiał zrobić sprawdzę spryski są więc może ... oki wiec naj lepiej Śruby tak tez myślę zrobię

Moja dokladka jest w podkładzie i teraz mam dylemat czy w czarny mat ja pomalować czy pod kolor ma ktoś foto dokladki pod kolor tylko nie czarny:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam A4 avant 2005r. Zderzak mam normalny czy jest sens bez zderzaka od s-line dokupywac dokladke z cupry??? Jaka mniej wiecej jest cena tejze dokladki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem i wygladalo niezle. Za swoja nowke dalem ok 120zl

Ostatnio podrożały aktulanie w ASO coś około 170 zł ja tydzień temu po zniżkach płaciłem 132 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam A4 avant 2005r. Zderzak mam normalny czy jest sens bez zderzaka od s-line dokupywac dokladke z cupry??? Jaka mniej wiecej jest cena tejze dokladki?

Oczywiście że jest sens. Zwykły zderzak wygląda wtedy "prawie" jak s-line :wink:

59996bcd2895.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w ASO Seata płaciłem 160zł za dokładkę a cena wyjściowa chyba 188zł. Podrożały bo niby kurs EUR bla bla bla.

W każdym razie dokładka wygląda ciekawie. Muszę się jeszcze zastanowić jak to przymocować żeby z jednej strony trzymało dobrze ale z drugiej nie aż tak mocno że jak się zahaczy to cały zderzak wyrwie... Wolę już żebo dokładka się połamała a zderzak został na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocowałem solidnie na nitach (bodajze 40nitów)

I jak tylko gdzieś zaryjesz dokładką to zrywasz cały zderzak. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem 10 i mam nadzieję, że będzie ok w razie czego... A i tak parkuje teraz zawsze tylem żeby do krawężnika przodem nie podjezdzac...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam B7 sedan po lifcie Line Blue w S Line z USA, dokładkę z Cupry i dyfuzor maźnięty Plasti Dip'em ale czegoś mi brakuuje pod progami, ktoś mi podpowie gdzie dorwać takie hokeje jak na tych zdjeciach z tej strony...?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/659890-B7-Front-Lip-and-Side-Skirt-Picture-Thread/page2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam B7 sedan po lifcie Line Blue w S Line z USA, dokładkę z Cupry i dyfuzor maźnięty Plasti Dip'em ale czegoś mi brakuuje pod progami, ktoś mi podpowie gdzie dorwać takie hokeje jak na tych zdjeciach z tej strony...?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/659890-B7-Front-Lip-and-Side-Skirt-Picture-Thread/page2

Proszę bardzo

http://tuningkingzshop.pl/pl/p/Splittery-boczne-progi-AUDI-A4-B7/30484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale z ceną trochę przesadzili jak za dwie listwy progowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez alternatywa tansza ze kupuje sie cos takiego : https://pl.aliexpress.com/item/Universal-Car-Protector-Front-Bumper-Lip-Splitter-Body-Kit-Bumpers-Valance-Chin-Accessiories-High-Quality/32704952307.html?spm=2114.010208.8.38.j5DqWi

Widziałem na samochodzie dość ciekawie to wyglada no i podda sie przy krawęzniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...