Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dosyc wczesnie ci sie rozrząd odezwał , ale najważniejsze że szybko zareagowałeś z wymianą teraz będzie służył przez długie lata, no o ile jeszcze pompowtryski pozwolą ;)

CR nie PD :)

eot:

Po skończeniu tych robót, zaspawać maskę i zapomnieć o problemach :)

Opublikowano

Jakich konkretnie past używałeś do polerowania? Sam zastanawiam się nad takim zabiegiem.

Opublikowano
  • Autor

Pasty Manzerny fg 500,pf2500 i sf4000. Bardzo ładnie wszystko zeszło. Nie starałem się polerować każdej ryski do końca bo to bez sensu. Zależało mi na usunięciu hologramów i swirli przez co kolor auta stal się czarny.

Opublikowano

polerka ładnie wyszła :wink:

Opublikowano
  • Autor

Odnośnie kosztów rozrządu mogę już je podać. Jak to bywa przy takiej zabawie doszło pare pierdół. Łącznie za całość zapłaciłem 5400zł. W tę cenę wlicza się: komplentny rozrząd tj. wszystkie ślizgi napinacze, łańcuchy, prowadnice, pasta, uszczelki itp. Dodatkowo doszło osłona prawego przegubu, pasek osprzętu wraz z rolką, wymiana olejów i filtrów, płynu chłodniczego, nabicie/odgrzybienie klimy, dolanie oleju do skrzyni biegów, wymiana tarcz i klocków hamulcowych, przewodów w oplocie oraz płynu hamulcowego.

Robocizna wyniosła 1500zł.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyglądem starych części rozrządu mogę zrobić fotki bo wziąłem na pamiątkę :)

Opublikowano

poka fotki

Opublikowano
  • Autor

Tak łącznie wygląda prawie 3000zł.

185a76c632411.jpg

7802c32be72fc.jpg

8903cf390096c.jpg

00c8914c705d9.jpg

f3f7535d08407.jpg

a77efc4a3ca60.jpg

f58cd9c7e84db.jpg

Opublikowano

EEE jeszcze tak strasznie nie wyszło cenowo.

Opublikowano
  • Autor

No prawda tragedii nie było. Panowie mam pytanie możliwe jest złe zamontowanie bądz uszkodzenie przegubu wewnętrznego?

Opublikowano

Możliwe, swoim Allroadzie miałem uszkodzone dwa wewnętrzne.

Edytowane przez sleza

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za potwierdzenie, przegub wewnętrzny już dawno zmieniony i autko lata jak marzenie. Co ciekawe po demontażu oryginalnego praktycznie nie widniały na nim żadne ślady zużycia a jednak wibrowała aż cała buda:)

Zaczynam rozglądać się za jakimś FMICem, bo kucyków zaczyna być mało :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Furka zacna, bezawaryjności życzę.

Jeśli możesz, podaj na pw kto Ci robił wymianę konwertera w okolicy TBG. Z góry dzięki. :)

Opublikowano

Hmm to już chyba wiem kogo widziałem na początku tego tygodnia koło ronda blisko dzikowiaka.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy :)

Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No akurat ja jechałem do sklepu u dyla po aku i zobaczyłem właśnie avanta, chyba przy tym sklepie komputerowym czy jakoś tak..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Byłem w takim razie u znajomego, który też ma b7 :)

Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Byłem w takim razie u znajomego, który też ma b7 :)

Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka

Chyba ze tak.. Trzeba by jakiegoś spota zrobić w Tbg w końcu.. Bo już parę autek jest.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam praktycznie codziennie na nowy PKS :)

Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jakiś spocik tam macie?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Od paru lat mamy w tbgu taka grupke, spoty praktycznie codziennie. Na chwilę obecną mamy parę szybkich aut:)

Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.