Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moje błękitne Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chciałbym przedstawić mój nabytek,jest to Audi A4 B5 z roku 1995,

z silnikiem 1.9 TDI 1Z po chip tuningu na 110PS(wg mnie optymalnie)

Audi ma standartowe wyposażenie:

-fabryczne radio,

-wspomaganie kierownicy,

-komputer pokładowy,

-zamek centralny,

-immobiliser,

-2xpoduszka powietrzna,

-regulowana wysokość kierownicy,

-obrotomierz,

-elektryczne opuszczanie przednich okien,

-regulowana wysokość przednich siedzeń,

-klimatronik,

-lusterka ustawiane elektrycznie.

Samochód po modyfikacjach,jest w kolorze DENIM BLUE(oryginalnie było granatowe),

wcześniej wspomniany chip tuning,zderzak przedni od s4,wszystkie elementy,

wraz z progami w kolorze nadwozia, poliftingowe reflektory soczewkowe,

oraz tylnie lampy clear red-white,brak oznaczeń z tyłu.

...a oto moje autko:

0c2bd185fb001a6b.jpg

a138ddab04c56994.jpg

2729cba611613d26.jpg

b3923b44e318c507.jpg

5855f5296abbe35f.jpg

b32ffbb76eaf97b1.jpg

67a3e9bffdc96777.jpg

79a0e342f9bcc5fb.jpg

Planowane zmiany to:

-FELGI MILLE MIGLIA EVO5

-listwy progowe oryginalne z s4+grill od s4(jak już to już wg mnie)

-radio audi CONCERT+zmieniarka,

-polerka szyb,

-centralny zamek na pilot,

-wacham się nad obniżeniem,ale raczej tak.

Jeśli ktoś ma inne ciekawe pomysły, proszę o radę.

Bardzo pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audików.Pozdrawiam i proszę o ocenę i opinie.

Opublikowano

Bardzo ładna furmanka :kox: , wrzucaj felunek tak jak pisales

zrób pare fotek wnętrza i wklej :naughty:

widac ze dobrze odpicowana , malowana byla cała ?

Opublikowano

No za***ista fura , kolorek ladny tylko prosi sie o te fele 17" i bedzie miod :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak,była cała malowana, oryginalnie kolor był w odcieniu granatu, teraz jest DENIM BLUE dzięki któremu autko prezentuje się bardzo atrakcyjnie, rzuca się w oczy,może dlatego że nie ma zbyt wiele audi w tym kolorze, brakuje najbardziej właśnie felg,ale to kwestia czasu...w przyszłym roku autko dostaje felgi, bo teraz to już zima idzie.Pozdrawiam

Opublikowano

no no furka konkret:) gratuluje :good: :good:

Opublikowano

śliczna niunia

Opublikowano

ładna tylko ten przedni zderzaczek "S" jest taki samotny, przydały by się progi i tył "S"

Opublikowano
  • Autor

Witam,w planach właśnie napisałem,że chce zamontować progi...bo ich i felg najbardziej brakuje w tym aucie,co do tyłu,pomysł godny zastanowienia,dzięki.Pozdrawiam

Opublikowano

super furka, fajna prezentacja wogole z przodu, super kolorek, kolega chyba kupil autko z autoscout24 :)

Opublikowano

Świetny kolor, szkoda że seryjnie nie można takiego spotkać. Jest podobny odcień, ale za mało tego jeździ i trudno takiego wyrwać.

Opublikowano

suuuper się prezentuje :) koniecznie 17" i ja bym jeszcze kierę wymienił :wink4:

Opublikowano

o w mordę ale się byłyszczy . no cuż fela fela i fela . noi ściema szybek . gratki auta :decayed:

Opublikowano

bylo jakies bum z przodu ? :gwizdanie:

Opublikowano

kozak kolorek :slina:

Opublikowano
  • Autor

Do eMeM.Zawiode Cie...nie było żadnego "bum" a świadczą o tym fabryczne zgrzewy komory silnika,proste belki i brak "dodatkowych" spawów

Opublikowano

fajnie się prezentuje mi się podoba :good:

środek tez widać ze zadbany :wink4:

Opublikowano

Do eMeM.Zawiode Cie...nie było żadnego "bum" a świadczą o tym fabryczne zgrzewy komory silnika,proste belki i brak "dodatkowych" spawów

czyli blotniki z przodu zmieniono na montowane od polowy 97 do 99 dla kaprysu :naughty: (roznia sie tylko brakiem znaczka Audi i brakiem wglebienia dla niego)

Opublikowano

Do eMeM.Zawiode Cie...nie było żadnego "bum" a świadczą o tym fabryczne zgrzewy komory silnika,proste belki i brak "dodatkowych" spawów

czyli blotniki z przodu zmieniono na montowane od polowy 97 do 99 dla kaprysu :naughty: (roznia sie tylko brakiem znaczka Audi i brakiem wglebienia dla niego)

Może chłopak na giełdzie zły kupił i już musiał sobie jakoś poradzić

Opublikowano

Co fakt to fakt- kolorek miodzio :blink: Lepiej nie będę pokazywał zdjęcia Twojej fury mojej dziewczynie- oszalałaby z zachwytu :> A mnie na malowanie nie stać :no:

:hi:

Opublikowano

ładna jest :) fajna felga do tego i będzie piękna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.