Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rano ciężko odpala . Pomocy


Lutek19

Rekomendowane odpowiedzi

zakręciłem i autko rano pali normalnie. co dalej robić ?;/ wkurza to bo gdzieś coś przepuszcza

U mnie problem rozwiązany. Kupiłem zestaw naprawczy do reduktora brc za 62pln i pali jak nowy. Wymiana trwała dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz zlokalizowaną przyczynę :) Jeżeli opiąłeś wężyk podciśnienia od reduktora do przepustnicy, to zapewne listwa wtryskowa puszcza. :) Najlepiej udaj się do gazownika, bo co prawda można kupić zestawy naprawcze (w przypadku listwy nawet się i one sprawdzają) i zregenerować, ale wtryski się reguluje więc bez gazownika się nie obejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstryski regenerowałem jakieś 6 tys km temu . Raczej reduktor . Mam nietypową instalacje DT robioną w lublinie i nie iwem czy dostane zestaw naprawczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co że regenerowałeś :) czasami jest tak że przejedziesz kilka km i jeden wtrysk puszcza :) zobacz jeszcze raz czy to reduktor, czyli: przełącz żeby samochód popracował na PB ok 1 - 2 min i po wyłączeniu silnika od razu odłącz przewód podciśnienia, od przepustnicy, jak pomoże to reduktor, jak nie to wtryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ten sam problem, wymieniłem wtryski bo puszczaly i okazalo sie, ze nadal jest problem i po sprawdzeniu przez gazownika, okazalo sie, ze rowniez reduktor puszcza, wiec obie te rzeczy moga byc przyczyna, ale zakrecenie butli najlepiej zobrazuje problem :)

Edytowane przez deejayluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...