Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzecie światło STOP


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Cz y wie może ktoś co może być bo przestało działać trzecie swiatło stop i pokazuje mi błąd na komputerze. Stukałem w klape ale nic to nie dało. Wcześniej pare razy było raz nie było tego stopu ale teraz już nie działa. Co można z tym zrobić?? Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolego to samo u mnie , wyczytalem ze styki zasniedzialy( ten typ tak ma ) i albo wymontujesz i dasz do przelutowania a jak nie da rade to czeka cie kupno swiatla stop.

ceny ok 200 zl :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolego to samo u mnie , wyczytalem ze styki zasniedzialy( ten typ tak ma ) i albo wymontujesz i dasz do przelutowania a jak nie da rade to czeka cie kupno swiatla stop.

ceny ok 200 zl :kwasny:

A jak sie dostać do tego światła lub tych przewodów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmuje plastik wokół szyby i poprzez otwory masz dojście do stopu. Przesuwasz w bok i wychodzi z mocowania. Tak w teorii , w praktyce jest podobno kłopot z wyjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za nim umarł ten stop to raz świeciło a raz nie. No jakoś muszę się do tego stopu dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pisz do posti_a6 wiem ze ma i w dobrej cenie jak potrzebujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to będzie wina kostki, rozepnij i psiknij czymś do styków, powinno pomóc. Może być WD40 albo jakieś specjalne psikadło typu kontakt spray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem od tego ale nie pomoglo nic, wszystko bylo suche od srodka tapicerki, bede wymienial jakos w przyszlym tygodniu to napisze czy pomoglo.

przynajmniej w moim przypadku ale wszyscy co maja te objawy niech od tego zaczna :naughty:

Edytowane przez moglaj80
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten plastik wokół szyby jest na jakieś spinki czy jak?? Jak to zdjąć żeby czegoś nie połamać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie a mianowicie czy trzecie tylnie światło Stop mają żarowki czy diody LED. I czy zamiennik LED będzie działał bez ukazywanie się błedu na kompie.Audi A4 B6. Rok 2001Pozdrawiam 

Edytowane przez kirit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody, zamiennik będzie działał, pytanie tylko jak długo.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są LEDy THT, wymiana ich to 5 minut ale trzeba mieć minimum multimetr aby sprawdzić parametry diody, żeby wstawić takie same. Niestety diody to wytrzymałe podzespoły i padają głównie z powodu awarii elementów w ich okolicy, w tym przypadku prawie na pewno będzie to wina rezystora, który będzie przed nią. Z tego co pamiętam to rezystory już są montowane SMD i może być problem z ich wylutowaniem bez specjalnej kolby dwustronnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta lampa jest taka sama jak B7. Chodzi mi czy będzie pasować.

Edytowane przez kirit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...