Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] LED - oświetlenie wnętrza


Pa7aK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zalozylem sobie diody led jako oswietlenie wnetrza pod schowkiem i pod kierownica. Poki co zasilanie wziąłem z zapalniczki. Chcialbym jednak zrobic tak, aby LEDy zapaly sie przy otwieraniu drzwi jak rowniez i po przekreceniu stacyjki. Jak moge to najprosciej zrobic ??

Moze jakis przekaznik zastosowac i do tego diody prostownicze by + nie wrocil na stacje lub lampke? I zeby nic nie stalo sie gdy bedzie zapalona lampka i przekrecona stacyjka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze odświeżam wątek, ale może ktos poinstruowac jak podpiąc sie pod tą lampke w podsufitce? bo ja tez planuje zrobic podświetlenie nog, kierowcy oraz wszystkich pasażerów. Jakby ktoś mógł,to byloby fajnie. Chciałbym jakies instrukcje jak podpiąc sie pod te żaróweczki z tyłu i czy istnieje mozliwość,zeby podświetlało się tylko tam gdzie drzwi są otwierane? i czy dużo kombinowania z tym bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja podpiolem sie do lampki u góry z przodu poprowadzenie kabli to pikuś 15 min roboty odkręcasz zasłonę słoneczna i masz dziurkę wyciągasz lampę i sztywnym drutem przepychasz i wiążesz kabel co chcesz przeciągać i gotowe potem zostaje zdiać uszczelkę dziwiowa i poprowadzić kabelek ku dolowi odetkać kapsel z boku deski jak są bespeczniki tam przepleść kabelek pamiętajcie ze wystarczy tylko jeden kabelek i to będzie masa bo na stale podpinasz z dowolnego plus {stalego}

w lampce podpiecie jest takie 3 styki środek to plus dwa skrajne to masa czarno zielony to masa od modulu co steruje po otwarciu autka lub wyjęcia kluczka ze stacyjki lampki sie zapala

w lampce trzeba zrobi jeszcze mostek ze by sie cieszyć podświetleniem w czasie jazdy ale to zależy od waszych wymagań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo dzieki za ten link, jestem jeszcze mlodym klubowiczem, wiec nie wszystko znajduje :P a tamta stronka naprawde wiele mi pomoże;p zrobi sie troszeczke cieplej to sie za to wezme:P bo jak zima, to nie mam ochoty siedziec na dworze:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo dzieki za ten link, jestem jeszcze mlodym klubowiczem, wiec nie wszystko znajduje :P a tamta stronka naprawde wiele mi pomoże;p zrobi sie troszeczke cieplej to sie za to wezme:P bo jak zima, to nie mam ochoty siedziec na dworze:p

:good: Na wiosnę się zapowiada ostre rezanie oświetleń wnętrza w B5 bo coraz więcej chętnych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co odkładać :decayed: ja tam pod chmurką zdziełałem sprawe :polew: 15 min i wszystko świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co odkładać :decayed: ja tam pod chmurką zdziełałem sprawe :polew: 15 min i wszystko świeci

Ja tam wolę rezać jak jest ciepło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co odkładać :decayed: ja tam pod chmurką zdziełałem sprawe :polew: 15 min i wszystko świeci

Ja tam wolę rezać jak jest ciepło :naughty:

jak kto lubi :tongue4:

Ale dobra nie rozwijajmy tego wątku jak jest drugi

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.0.html

Proponuje zamknąć ten :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proponowałbym przykleić w "Stylizacji i tuningu optycznym" ten wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html

Bo co jakiś czas będą się pojawiały tu pytania bo pytający nie będzie wiedział że to jest we "Wnętrzu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proponowałbym przykleić w "Stylizacji i tuningu optycznym" ten wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html

Bo co jakiś czas będą się pojawiały tu pytania bo pytający nie będzie wiedział że to jest we "Wnętrzu".

to już góra niech zadecyduje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...