Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ASN- jakie tlumiki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie wydaje mi się żeby trafił się klient na stare tłumiki :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

pytanko gdzie kupiłeś tłumiki bo nie mogę do swojej własnie szukam

Opublikowano
  • Autor

Na allegro

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano

a jakiej masz średnicę

Opublikowano
  • Autor

2,25''

Opublikowano
  • Autor

1x środkowy: 11385 - http://allegro.pl/tlumik-owalny-magnaflow-dual-2-25-35cm-x-pipe-i5707329214.html
2x końcowe12225- http://allegro.pl/tlumik-sportowy-magnaflow-5-8-2-25-58mm-35-i5707327129.html


narazie kup sam środkowy i zobacz czy ci pasuje, jesli nie dokup końcowe.

Opublikowano

ok tak zrobię

Opublikowano
  • Autor

Katalizator masz wycięty?

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano

nie ale chyba wytnę tylko się zastanawiam ile dostanę za katy

Opublikowano

Magnaflow ma przedstawicielstwo w PL :hi:


http://www.magnaflow.pl/

Opublikowano

nie ale chyba wytnę tylko się zastanawiam ile dostanę za katy

coś koło 300zł ale jak chcesz wyciac to i sady trzeba wykluczyc tylnie

Opublikowano
  • Autor

Koszty i zyski:

1. wycięcie katalizatorów -100

2. sprzedaż katalizatorów +650

3. wycięcie sond w ECU -400

4. zakup tłumików -1100

5. rzeźba+montaż -350

Wystarczy cofnąć stronę...

Opublikowano

mi chcieli dać 300zł po wycieciu i wspawaniu rurki zamiast katów. rurka to raczej nie jest dobre rozwiązanie :P

Opublikowano

Cokolwiek innego niż kat nie jest dobrym rozwiązaniem :wink:

Opublikowano

no wiem BB powinno sie zrobić jak w fabryce ale niestety koszta.

a trochę powiem na inny temat nie wiem czy to ma zwiazek z wykluczeniem sąd a być może to że katy są padniete juz na amen (tego nie wiem) ale w tłumikach zbiera mi sie woda dzis na postoju jak dłuzszy czas pochodziło auto to aż z prawego tłumika spadło kilka kropel na asfalt czemu to tak i z kąt ona sie bierze?

Opublikowano
  • Autor

prosta fizyka-> woda w postaci pary wodnej dostaje się do wydechu gdzie osiada, podczas ogrzewania wydechu spalinami zostaje wypchnięta(nadmiar wody), a reszta zaczyna parować. Normalne zjawisko :)

Opublikowano

ale w wczesniejszych autach nie miałem tak by aż tyle jej sie zbierało w zasadzie wogole czegoś takiego nie zaobserwowałem ale może dlatego że tam były zwykłe tłumiki a tu mam troche inny bo końcówka jest zagieta do środka

Opublikowano

panowie mogę mieć tłumiki koncowe marki SUPERSPRINT czekam na odpowiedzi

Opublikowano

no wiem BB powinno sie zrobić jak w fabryce ale niestety koszta.

Ori zamiennik z montażem i z roczną gwarancją kosztował mnie 1500zł

Jeszcze nie oddałem do punktu skupu starego kata ale myślę, że bez problemu dostanę za niego 200zł.

Teraz policz sobie koszty rzeźby... :whistling:


PS. Od kilku miesięcy, po wymianie kata, mam spokój z CHECK-iem, pamięć usterek czysta jak łza :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.