Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie za pozytywne opinie. Robimy co się da :) Na dniach powinna nasza oferta zdecydowanie się poprawić dzięki czemu zamierzamy być dla Was bezkonkurencyjni jeśli chodzi o dostępność towaru oraz ceny.

Pozdrówki
marcin

ps. Gdyby ktoś nie uzyskał odpowiedzi - proszę ponowić pw albo po prostu dzwonić :)

Jesteśmy do dyspozycji!

Hornecik kubek na Ciebie czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego jaki olej możesz polecić do audi 80 1.8 z 1988r przebiegu 285000 o ile prawdziwy na jakim oleju jeździ nie wiem

interesuje mnie głuwnie motul chyba ze masz jeszcze jakiś równie dobry olej jak motul podaj cenę oleju banki 5L oraz filtra oleju najlepiej knecht lub mann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tylu pochwał ja też dodam od siebie - rewelacja. Nie spotkałem się jeszcze z tak ekspresową obsługą i rzeczową rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 problemów i niedomówień. Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko i konkretnie. Bardzo miły kontakt (kolega Marcin służy nie tylko pomocą przy wyborze filtrów i oleju ;] ). Jestem na prawdę bardzo miło zaskoczony profesjonalizmem i serdecznością. Takiego sprzedawcę to ja rozumiem. Oby takich więcej! 100% polecam z czystym sercem i pozdrawiam! Na pewno wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Udanej Majówki. Odpoczywajcie i spędzajcie czas z najbliższymi i ładujcie tak jak my baterie.

Słyszymy się niebawem.

Pozdrówki
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziku potrzeba wosku do recznego nakladania zeby dal lepszy efekt niz ten syf co dostalem do testowania od k2 ca241d53c70c262343488ce8b46a57c3.jpga3d8a69a41dc5bf2d3df7817edbbe7ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę! Potrzebowałbym olej - najlepiej Motul do VW Golf V 1.4 75KM silnik o oznaczeniu BCA. Jaki polecasz i jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem swoje zamówienie od Dzika. Mogę to podsumować w 3 słowach: tanio, szybko i profesjonalnie . Szczerze polecam zakupy u kolegi. Ja na pewno jeszcze tu wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za miłe słowa. Staramy się jak się da.

Pozdrówki
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ponownie! Szybko, tanio i super sprawnie!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem Olej, Filtr i Klocki. Dzisiaj o 15 Otrzymałem Paczuszkę! Mega Szybkość z jednego końca Polski na drugi!

Dziękuję, Pozdrawiam i Polecam, pewnie nie pierwszy mój zakup w tym Sklepie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza paczka !!!!

Zamawiam o 13-tej a rano o 9-tej kurier puka do drzwi

022204939fdf682b53e8de55d629a56a.jpga5ba66b0488a2228ff63e87813cbdcd2.jpg

Dzięki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko ,zaraz lecą

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam Dzikusia, jak zawsze wszystko gitara zwłaszcza że za towar zapłaciłem kilka dni po jego otrzymaniu ... :naughty:

za Ciebie Tomek ręczy i Bielun także luz blus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...