Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaz zaślepek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie może wyda się niektórym dziwne ale kupiłem radio potem ramki i okazuje się że to montaż tych zaślepek nie jest taki prost albo kupiłem nie te chociaz wyraźnie pisałem sprzedającemu jaki mam model A4. Może ktos montował te zaślepki i może udzielić kilku cenncyh wskazówek.

Pozdrawiam

Raffaelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze je włozysz na swoje miejsce bez przykrecania i bedzie tez git :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej trzeba je przykręcić, przynajmniej u mnie tak jest , najpierw wkłada sie zaślepki, przykręca z boku i dopiero wkłada radio, zaznaczam ze miałem je już z autem wiec moze są orginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcasz jedną część zaślepki jedną śrubą, później wciskasz zaślepkę zewnętrzną. Może być problem z wciśnięciem, trzeba troszeczkę powiększyć te dwa otwory, w które wchodzą plastikowe kołki. Radio wkładasz na samym końcu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki trzeba przykręcić, tzn ten stelażyk, same zaślepki idą na wcisk.

Dosyć łatwa procedura, ale trudno wytłumaczyć na piśmie. Najwygodniej (również dla Ciebie) było by jakbyś wpadł na wtorkowego spota z zaślepkami i śrubokrętem, to ktoś Ci pomoże.

U mnie montowaliśmy kiedyś całe radio.

A tak by the way ja tez mam zaślepki-nie może być aż tak ogromnych różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz nie te zaslepki co trzeba. Ostatnio również montowałem u siebie radyjko i dobrze, że w obok sklepu miałem auto i sprawdziliśmy czy pasują. Miał dwa rodzaje i oba podobno były do tego samego rocznika.

To może być powodem nie pasowasnia, podaj foto lub aukcje (jeżeli alledrogo) to sie obluka. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiście muszę mieć złe zaślepki bo po pierwsze nie ma ich jak przykręcić a po drugie jak włoże juz zaslepki to nie mogę włożyć ramki od radia.

Kupiłem je rzeczywiście na allegro : http://www.allegro.pl/item158370730_audi_a4_ramka_mocujaca_radio.html

A gdzie odbywają sie te wtorkowe spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to te zaślepki sa do auta po lifcie a ty masz z '95, ja mam troche inne niż te z aukcji, bez tych "wąsów" i dlatego ramka od radia nie chodzi, ale jak widze to i tak musisz je przykręcić tymi wkrętami zeby nie latały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je rzeczywiście na allegro : http://www.allegro.pl/ite...jaca_radio.html

dokladnie takie mam na zbyciu i nie potrzebowalem ich w ogole przykrecac a radio idealnie sie trzymalo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolo z allegro mi je wymieni a zły jestem cholernie bo napisałem mu jaki mam model, a on tak zrobił swoje.

A opłaca Ci się?

12 zeta za przesyłkę w obie strony (bo chyba nie myślisz, że sprzedawca Ci to pokryje) to właściwie cena tych zaślepek. Czemu nie próbowałeś ich znaleźć po prostu w sklepie? Ja swoje kupiłem w najzwyklejszym zakładzie gdzie naprawiali RTV, w Tarnówku, a skoro tam mieli, to w Wawie na 100% znajdziesz. Podjedź w weekend na Wolumen i popytaj w budkach. A to co masz - wystaw na Allegro i/lub daj info na forum (w dziale sprzedam)-przynajmniej część kaski za towar odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do gościa który sprzedał mi zaślepki i odpisał mi tak:

"no to innej do A4 do 99 roku nie wyprodukowano , nikt wczesniej nie wnosił zastrzeżeń.

Czy to napewno A4 a nie B4."

Czy to jest prawda to co ten pan piszę bo bardzo chce mi sie wystawić mu negatywa a chcę mieć czyste sumienie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam A4 z 97r. I kupilem sobie te dwie zaslepki na allegro. Pasuja idealnie, gdybym ich nie przykrecal tez by bylo dobrze, ale skoro dali sruby to przykrecilem. Wiec pewnie te co kupiles nie pasuja do Twojego modelu. No coz tak to jest na allegro czasem, ze najwazniejsze jest zeby sprzedac a nie to ze komus to moze nie pasowac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...