Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilot centralnego zamka przestal dzialac


glizda31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem bo jakis tydzien temu przestal mi dzialac pilot centralnego zamka w audi a4 b7. Z kluczyka moge normalnie otworzyc a z pilota juz nie. Ktos mial podobnie ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odłączałeś akumulatora, nie był słaby?

Wykonaj adaptację kluczyka, powinno pomóc, ewentualnie wymień baterię w kluczyku i wtedy adaptacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odłączałeś akumulatora, nie był słaby?

Wykonaj adaptację kluczyka, powinno pomóc, ewentualnie wymień baterię w kluczyku i wtedy adaptacja :)

nie odłaczałem akumulatora ... nawet podłaczyłem pod Vaga i pilotów nie widzi.. ale z pilotami wszystko w porzadku.. takze nie mam pojecia co to moze być . Najpierw przestal jeden działac a po jakims czasie drugi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odłączałeś akumulatora, nie był słaby?

Wykonaj adaptację kluczyka, powinno pomóc, ewentualnie wymień baterię w kluczyku i wtedy adaptacja :)

nie odłaczałem akumulatora ... nawet podłaczyłem pod Vaga i pilotów nie widzi.. ale z pilotami wszystko w porzadku.. takze nie mam pojecia co to moze być . Najpierw przestal jeden działac a po jakims czasie drugi..

Wsadz kluczyk w stacyjke przekrec na zapłon, wciśnij zamykanie potem otwieranie, wyjmij kluczyk i sprawdź czy działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odłączałeś akumulatora, nie był słaby?

Wykonaj adaptację kluczyka, powinno pomóc, ewentualnie wymień baterię w kluczyku i wtedy adaptacja :)

nie odłaczałem akumulatora ... nawet podłaczyłem pod Vaga i pilotów nie widzi.. ale z pilotami wszystko w porzadku.. takze nie mam pojecia co to moze być . Najpierw przestal jeden działac a po jakims czasie drugi..

Wsadz kluczyk w stacyjke przekrec na zapłon, wciśnij zamykanie potem otwieranie, wyjmij kluczyk i sprawdź czy działa

Były próbowane juz chyba wszystkie sposoby z internetu co znalazłem i nic nie dało. Byłem u elektryka co sie zajmuje takimi sprawami i rozkłada rece bo nie wie co sie stało.

Słyszałem ze moze miec wine moduł komfortu ale jak sprawdzałem to kable wyglądały dobrze i nie było widac zadnej wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest wielkie prawdopodobieństwo, że to moduł komfortu i niestety pewnie tak jest. Niestety elektryka w naszych autach w pełni pochodzi z Węgier ;-). Skoro masz pewność, że kluczyki są ok, to zaczal bym poszukiwania modułu, jakiś czas temu kupiłem w pełnej wersji bez alarmu za 250 zł także nie jest źle.

U mnie też moduł nie był zalany, a w środku wyglądał idealnie, centralny działał ale szyby nie działały i nie było kontaktu z modułem przez vag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest wielkie prawdopodobieństwo, że to moduł komfortu i niestety pewnie tak jest. Niestety elektryka w naszych autach w pełni pochodzi z Węgier ;-). Skoro masz pewność, że kluczyki są ok, to zaczal bym poszukiwania modułu, jakiś czas temu kupiłem w pełnej wersji bez alarmu za 250 zł także nie jest źle.

U mnie też moduł nie był zalany, a w środku wyglądał idealnie, centralny działał ale szyby nie działały i nie było kontaktu z modułem przez vag.

No u mnie tez nie idzie sie połączyc z modułem komfortu. piloty są sprawne bo wysyłają sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to masz odpowiedz z czego masz jeszcze do sprawdzenia zasilania przy module komfortu, ale podejrzewam ze będą ok, moduł do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy gdzie może znajdować sie moduł komfortu w B6 Awant 2004r ?? Też jest problem z pilotami żaden nie działa


Ai czy ten patent z przekręceniem stacyjki i zamknięciem auta i otwarciem działa też w B6 ?? Bo jak coś to zacznę od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł masz pod fotelem kierowcy pod wykładziną

A czy kodowanie kluczyka można tak przeprowadzić w b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki kolego ,ale pisałem przez tapatalka myślałem ,że masz też b6/b7 i tam jest moduł pod fotelem ,ale czy w b5 nie wiem . Co do kodowania nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki kolego ,ale pisałem przez tapatalka myślałem ,że masz też b6/b7 i tam jest moduł pod fotelem ,ale czy w b5 nie wiem . Co do kodowania nie mam pojęcia.

Moje pytanie dotyczyło B6

A jak można sprawdzić czy pilot jest sprawny ??

A jeśli jeden kluczyk był dorabiany to da się go zakodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilota sprawdzasz vagiem. musisz wejsc w odpowiednua grupe i nacisjajac guziki sprawdzisz czy centralka go widzi lub nie bo powinny sie zmieniac wartosci jesli dziala. Kazdy kluczyk da sie zakidowac tzn chipa ktory musi byc z kluczykiem :-) nie myl pilota ze scyzorykiem bo to dwie onne rzeczy. ;-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otórz: 

Jak jadę i kończę jazdę wychodzę zamykam i  chce zamknąć zamek pilot nie reaguję jest zakodowany i jak znów zakoduję działa a za chwilę nie mam dwa błedy:

20230327_161056.thumb.jpg.f9730ec61789aa070b97f12c1bef9856.jpg

Edytowane przez Kamil4b7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie coś to drzwi pasażera przednie co może być? 

20230329_083937.jpg

20230329_083937.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie poszczególnych błędów, wraz z możliwościami ich naprawy znajdziesz tu: 

WIKI.ROSS-TECH.COM

 

Co do twojego problemu z kluczami, to kiedy ostatnio wymieniałeś w nich baterie??

 

Co do błędów z drzwiami to sprawdź kable w przelotkach pomiędzy drzwiami a budą, pewnie są połamane i raz stykają a innym razem nie

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...