Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Normy Spalania dla naszych samochodów w Krakowie


WaskiKR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Mam pytanie z wiazku z akcją krakowskiej policji która trwa od poniedziałku w naszym miescie. Jakie normy i ile one wynoszą muszą spełniać nasze auta żeby żeby mogły nadal jeżdzić swobodnie po miescie, a podcs takiej kontroli policjant nie zabrał nam dowodu? Jakoś nie za bardzo interesuje mnie perpektywa mandatu zabrania dowodu lawety i ewentulanej naprawy auta do norm spalin. Bo chyba z auta kótre jest z 95 nie uzyskam norm spalania euro 5 choćby skały..... Co wogóle otym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę te normy do diesli miały dotyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Mam pytanie z wiazku z akcją krakowskiej policji która trwa od poniedziałku w naszym miescie. Jakie normy i ile one wynoszą muszą spełniać nasze auta żeby żeby mogły nadal jeżdzić swobodnie po miescie, a podcs takiej kontroli policjant nie zabrał nam dowodu? Jakoś nie za bardzo interesuje mnie perpektywa mandatu zabrania dowodu lawety i ewentulanej naprawy auta do norm spalin. Bo chyba z auta kótre jest z 95 nie uzyskam norm spalania euro 5 choćby skały..... Co wogóle otym myślicie

Ale po co kombinujesz? Auto masz zarejestrowane i ma spełniać normę obowiązującą dla Twojego rocznika i danego auta. Zatem jeżeli przykładowo auto ma normę Euro 3 i tak zostało zarejestrowane to ma spełniać tę normę. Problem mogą mieć ludzie którzy powywalali katalizatory z samochodu i byliby złapani. Bo wówczas nie spełni tych norm fabrycznych.

Przecież nikt Ci nie każe modernizować samochodu do normy Euro 4 lub Euro 5 jeżeli Twoje auto wyjechało z fabryki jako Euro 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...