Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 1.8 T quattro tłumik środkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jestem nowy więc zaczynam posługiwać się na forum za wszelkie błędy przepraszam.

Wracając do tematu... zaczyna mi się rozlatywać tłumik środkowy, który wygląda tak http://t.iparts.pl/191/071600600/dokumenty/tlumik-srodkowy-imasaf.jpg

i nigdzie nie idzie go dostać. Moje pytanie o pomoc. Co zrobić by zastosować tzw dalej tłumik środkowy,a stary wywalić?

Myślałem o strumienicy tej po prawej stroniestrumienica-tlumik-mercedes-bmw-awg-pl-3 tylko czy to będzie dobre rozwiązanie czy po prostu całkiem wywalić tłumik srodkowy, ale czy na przeglądzie nie będą się czepiać? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje wszystkim:)

Edytowane przez dp18

Opublikowano

możesz go usunąć i wstawić rure , na przeglądzie nie bedą sie czepiać

Opublikowano
  • Autor

możesz go usunąć i wstawić rure , na przeglądzie nie bedą sie czepiać

a powiedz mi jak to wpłynie na dźwięk? głośniejszy czy to mit?

Opublikowano

głośniej by było jakbyś końcowe inne wstawił , przy serii głośno nie będzie

Opublikowano
  • Autor

No właśnie końcowe mam inne i dźwięk lekko basowy jest.

Opublikowano

a to w takim razie może być głośno , to lepiej załóż środkowy

Opublikowano
  • Autor

wykombinowałem coś takiego file:///C:/Users/dom/Desktop/mms_20150527_131753.jpg

zobaczymy jak założę jaki będzie efekt końcowy na pewno napisze

Edytowane przez dp18

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dodaj fotkę jako załącznik :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no właśnie kolego podrzuć foto bo ciekawi mnie jak to rozwiązałeś bo mnie za jakis czas też czeka wymiana srodkowego tłumika, końcowe są jak nowe a środkowy juz na zgrzewie jest zmęczony :facepalm:

Opublikowano

Też chętnie zobaczę. Mi środkowy pierdzi gdzieś od strony podłogi. Dziwne bo nie na żadnym łączeniu. Też planuję się go pozbyć w jakiś sposób.

Opublikowano

Panowie i jak z tym tłumikiem ? Gdzie można kupić ?

Również potrzebuje wymiany...

Opublikowano

smialo wywal nic sie nie dzieje głosniej jest tylko ciut a po małym sofciki fajnie chodzi

  • 1 rok później...
Opublikowano

Przerabiał ktoś ten temat? Powoli szukam tłumika środkowego do 1,8t quattro i jest ciężko..

Opublikowano

podpinam się pod pytanie

Opublikowano

Podobno środkowy usuwają, wspawują zwykle rury i poziom glosnosci zostaje ten sam. Nie probowalem.

Od TDI quattro nie podpasuje?

Opublikowano

Cholera wie.

Może ktoś się wypowie co pasuje a co nie.

Opublikowano

od 1.9 tdi quattro pasi jest taki sam tylko jeśli chodzi o niską cenę to mozna powiedzieć że to "biały kruk", ja mam całość od 1.8t quattro tylko końcówki spawałem inne :)

podobno od 2.0 tdi też pasuje i jest juz bez srodkowego tłumika

oczywiscie wcześniej miałem tez opcje bez środkowego tłumika z wspawanymi rurami i nie zauważyłem róznicy w głośności ale to tdi więc o Pb się nie wypowiem :)

Edytowane przez MemberA4

  • 1 rok później...
Opublikowano

Też mam do wymiany środkowy, końcowe oba jeszcze są ok.

A co myślicie o tym:

https://allegro.pl/tlumik-srodkowy-audi-a4-b6-b7-1-8-t-1-9-tdi-quattr-i7546891112.html

A4 B6 1.8T Quattro AVJ

Dobra cena, na stronach z częściami to przynajmniej 700-800zł.

Edit:

Znalazłem jeszcze inny:

http://tlumiki.ipaco.pl/start.asp?WCU=~TUowMS4yODMvRQ%3D%3D

Wydaje mi się że będzie pasował, niech ktoś potwierdzi.

Edytowane przez luk085

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powinny pasowac, zawsze jesli sie okaze, ze nie , mozesz zwrocic. 

Opublikowano

Pierwszy do Q pasuje

 

Drugi nie 

Edytowane przez soul87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.