Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki .

Czy ktoś mi powie co to jest filtr powietrza carbonowy?

http://mtuning.pl/Filtr-carbonowy-200x130-77mm,p,2880

Masz przeciez napisane ze obudowa jest carbonowa a nie filtr [emoji14]
Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jaka spełnia to funkcje .

Druga sprawa mam zdjęcia zderzaka i pytanie czy to jest od s4 ? Bo brakuje mi tego lekkiego poszerzenia na bokach

c34ffeaa65ca8c3eb10810cacef851e5.jpg

be68298947f2f8f789128cc81dab7f3e.jpg

181b970eaa258fee6c57f3b5ed15a493.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

wydaje mi sie ze jest to klasyczny zderzak z zespawana i ciut przerobiona dokladka

Opublikowano
  • Autor

No właśnie dziwne nie

Opublikowano

wydaje mi sie ze jest to klasyczny zderzak z zespawana i ciut przerobiona dokladka

bardzo dobrze Ci się wydaje, było już o tym, to żaden s4 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie

Opublikowano

Carbonowy filtr powietrza to po prostu filtr powietrza z obudową z carbonu, jeśli rzeczywiście jest z niego wykonany, daje tyle, że jest pewnie lżejszy niż jakbyś kupił takie cudo niewykonane z karbonu. Ostatnio na tvn turbo był niby test filtrów i stożek miał rzeczywiście nieźle ciągnął powietrze, z tym że wiadomo szybciej zbiera syf :) Ogólnie polecali bardziej po prostu sportowy wkład z bawełny, bo raz że lepszy przepływ powietrza, a dwa że myjesz i wkładasz znowu ten sam czysty :) Ile prawdy to niewiadomo, w końcu to tvn :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie kupiłem filtr gabkowy pipercross a do tego tip i fmic jutro lądują na samochodzie .mam nadzieję na ten dźwięk,który chce uzyskać -osiągnę .Jutro foto relacja

Dziś dzialalem z fmic i tip jutro więcej fot.

Stożek to super sprawa,zapomialem co to radio .Musze osłonę jeszcze zrobić.

5eb319711529dcb6f0f79c8fde6350c4.jpg

40e1205850c99dc2a23bb786a028235d.jpg

Ogólnie bez zaje*istej roboty kumpla nie było by tego wszystkiego

Stage 2 zrobiony Stage 2+ in progress

Plany na stage 2 +

Wydech

Turbok03 z wirnikiem od rs6

Sprzeglo

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

pokaż jak masz łączenie do turbo,


fak, masz 1.8 t a nie klekota :) ale tak czy siak daj foteczkę

Opublikowano
  • Autor

pokaż jak masz łączenie do turbo,fak, masz 1.8 t a nie klekota :) ale tak czy siak daj foteczkę

Co dokładnie chcesz wiedzieć ?

Opublikowano

odcinek turbo - metalowe kolanko nad przewodami chłodnicy klimy

Opublikowano
  • Autor


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Oslona własnej roboty zrobiona.

Dp owinety

Ic schowany i zmieszczone wszystko

5ef029e1d63080c910ee3539176027ad.jpg

Moduł zapłonowy przykrecony by chlodzilo coś tam bo wisial

ee71bfd4f08182135886607f0949036c.jpg

3c801daceeba2b71c03ed8ebdb73adfd.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Na dole zagiete odpowiednio by przekręcić na śruby do podluznicy

beb234428f4329c34f73a83c173c7916.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oslona własnej roboty zrobiona.

Dp owinety

Ic schowany i zmieszczone wszystko

5ef029e1d63080c910ee3539176027ad.jpg

Moduł zapłonowy przykrecony by chlodzilo coś tam bo wisial

ee71bfd4f08182135886607f0949036c.jpg

3c801daceeba2b71c03ed8ebdb73adfd.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Na dole zagiete odpowiednio by przekręcić na śruby do podluznicy

beb234428f4329c34f73a83c173c7916.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

jakieś odczucia po zamontowaniu Ic ?

Opublikowano
  • Autor

jakieś odczucia po zamontowaniu Ic ?

Mogę dawać jej i na mocy nie traci,zaplony spadły prawie do 0 z 5 st i to juz samo daje przyrost.wydaje mi się ze jest późniejsza reakcja na gaz ale będzie większe turbo i będzie kepszy flow ,ta hybryda dmucha 1.3 potem 0.9 czyli jak K03s ale fajnie gwizda chociaż i kute kolo niby .najbardziej jara mnie stozek ,zapomniałem co to radio i te śmieszne audio w moim aucie .nie muszę słuchać tego bo jeżdżę z opuszczonymi szybami.polecam jak najbardziej jest to super sprawa,dźwięk jest mega .domyślam się co będzie jak założę hybryde która będzie wstanie utrzymać 1.5 bara prawie do końca ...

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Ta blacha nie daje ciepła na stożek jak się silnik zagrzeje?

Edytowane przez karol24

Opublikowano
  • Autor

To jest Aluminium .3mm grubości.oryginalne osłony też sa z Alu.Samo owiniecie dp dużo daje i jak sprawdzałem to nie nagrzewa się mocno ,po drugie druga strona alu jest zimniejsza.miałem obijac samoprzylepna taka taśmą termiczna jeszcze ale nie ma takiej potrzeby

Opublikowano

i git, tak tylko z ciekawości pytałem :) będziesz w Nysie? to zerknę na autko i pogadamy

Opublikowano
  • Autor

Kiedy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.