Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 20cali w b5, ktos cos wie? lub ma fotki ?


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no i znowu mam pewne pytanko.... interesuje mnie ( oczywiscie narazie z czystej ciekawosci :gwizdanie: ) 20" w b5 ( chodzi mi tu o a4/s4 a nie o rs4 )

widzial ktos kiedys takie cos ? albo ma fotki takiego pojazdu ? widzialem na seryjnej zawieszce 19" nie robi szalu az takiego, przy mojej glebie 19" wyglada wg mnie teraz w sam raz.... a slyszalem ze 20" nie da sie upchnac. to prawda czy nie ?

ma ktos w polsce 20cali w b5 ?

ps. jesli ktos chce kupic moje felgi 19" lub zamienic na jakies inne 19" ( srebrny rant i czarny srodek lub model rs4 b7 ) lub 20" ( jesli wejda do b5 ) to piszcie na pw.

Nowak_zg stary user z Ciebie i nie wiesz o prefixach przy zakładaniu nowego tematu ? / cuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/30R20 np.

245/25R20[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 17:30_________________________________________________Ale felgi+opony będą chyba więcej warte od auta ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza kiepsko, druga nieźle :naughty: tylko do tego to konkret gleba musi być... i ciekawe czy da się na tym jechać chociaż 120km/h po polskich drogach... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że jeszcze się nie nacieszyłeś MAMami :tongue4: A Ty już o 20" myślisz :> Wydaje mi się że to do B5 trochę za dużo. Chyba że chcesz żeby felga zlewała Ci się z nadkolami, pomijając oponę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no 20" w B5 to nie za wiele ? :> :>

A może tak ze 22" i zamiast opony na felgę nakleić sam bieżnik. W Polsce mamy bardzo proste drogi to pewno się sprawdzi :polew:

A może troche podnieść na zawieszenieu i odrazu zrobić "monster-trak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra obejrzalem fotki na 20"

wydaja mi sie za duze

dzieki za info i fotki

na nastepny sezon po prostu zmeinei moje 19" na inny wzor

Nie wierze, ze to napisales.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...