Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.


sambo

Rekomendowane odpowiedzi

W concercie jest wejscie na tylne głośniki chyba kostak c3 tylko nie wiem czy to pójdzie bez wzmacniacza. :/

Pytanie sie rodzi czy takie wyjechało z fabryki (z taka wiązka) czy ktos to przerabiał i da sie wrócić to serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jakie radio było u mnie seryjne skoro mam pasywny tył.. Najgorsze ze nie nogę znaleść kostek CAN.. Wiec żeby radio świeciło będę musiał dorabiać kable..

Chyba pozostaje szukać jakiegoś dobrego alpine.. Tylko czy zadziała..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jakie radio było u mnie seryjne skoro mam pasywny tył.. Najgorsze ze nie nogę znaleść kostek CAN.. Wiec żeby radio świeciło będę musiał dorabiać kable..

Chyba pozostaje szukać jakiegoś dobrego alpine.. Tylko czy zadziała..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Mnie tez to zastanawia. Widzialem wiele A4 na allegro wlasnie z takim radiem jak moje, nawet mam ulotkę markowaną Audi wraz z dokumentami do auta o tym radiu jako dodatek. Jak bede w domu to podeślę fote.

Jak kupisz przejściówkę ISO na inne radio (np. Alpine) to powinno dzialac bez problemu.

Edytowane przez MireXs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasywny tył był w wersji bez radia tylko z opcją instalacji przygotowanej do montażu radia. Ostatnio montowałem w takiej B6 wzmacniacz Harman i podłączałem tylne głośniki do niego

Moim zdaniem najlepiej założyć wzmacniacz z tyłu i podłączyć do niego głośniki w tylnych drzwiach. Roboty troszkę jest ale przynajmniej gra trochę lepiej niż samo radio.
No chyba że odrazu Bose zarzucić, roboty tyle samo co ze zwykłym wzmacniaczem tylko graty droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasywny tył był w wersji bez radia tylko z opcją instalacji przygotowanej do montażu radia. Ostatnio montowałem w takiej B6 wzmacniacz Harman i podłączałem tylne głośniki do niego

Moim zdaniem najlepiej założyć wzmacniacz z tyłu i podłączyć do niego głośniki w tylnych drzwiach. Roboty troszkę jest ale przynajmniej gra trochę lepiej niż samo radio.

No chyba że odrazu Bose zarzucić, roboty tyle samo co ze zwykłym wzmacniaczem tylko graty droższe.

Świetnie, szkoda że się teraz dowiedziałem jak już Concerta kupiłem. :/

Czyli oryginalnie auto wyjechało bez radia.

A żeby podłączyć Concerta trzeba ciągnąć wiązki do wzmacniacza, który trzeba zamontować w bagażniku i do tego potrzeba jeszcze wiązka CAN...

Dzijzas ja za chiny tego nie ogarnę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli u mnie też jest nie ori radio, tylko jakiś Soniak, ale jak patrzyłem mam wzmacniacz z tyłu, to tez będę miał takie cyrki z właściwym podłączeniem concerta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli u mnie też jest nie ori radio, tylko jakiś Soniak, ale jak patrzyłem mam wzmacniacz z tyłu, to tez będę miał takie cyrki z właściwym podłączeniem concerta ?

Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. :) Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność :)

Ja nie wiedziałem i teraz mam Concerta na sprzedaż. :D

No chyba ze jest ktoś w pobliżu kto by to ogarnął. :D

Edytowane przez MireXs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli u mnie też jest nie ori radio, tylko jakiś Soniak, ale jak patrzyłem mam wzmacniacz z tyłu, to tez będę miał takie cyrki z właściwym podłączeniem concerta ?

Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. :) Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność :)

Ja nie wiedziałem i teraz mam Concerta na sprzedaż. :D

No chyba ze jest ktoś w pobliżu kto by to ogarnął. :D

Też będę miał concerta na sprzedaż :P a szkoda bo gra bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli u mnie też jest nie ori radio, tylko jakiś Soniak, ale jak patrzyłem mam wzmacniacz z tyłu, to tez będę miał takie cyrki z właściwym podłączeniem concerta ?

Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. :) Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność :)

Ja nie wiedziałem i teraz mam Concerta na sprzedaż. :D

No chyba ze jest ktoś w pobliżu kto by to ogarnął. :D

Też będę miał concerta na sprzedaż [emoji14] a szkoda bo gra bardzo fajnie :)
Sambo nie powiem, że mój odpustowy Blaupunkt źle gra ;P bo gra zarąbiście ale wygląda tragicznie dlatego chciałem mieć oryginał i miec info na FIS-ie.

A tak w ogole jest jakies radio nie ori które obsluguje CAN i info na FIS-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. :) Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność :)

Dzięki za info, wyciągnę radio i sprawdzę te kostki, mam nadzieję, że będą jak jest wzmak z tyłu.

U mnie na tym Sony też jest to jakoś dziwnie podłączone bo gra tylko sam przód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak gra sam przód to ejst nadzieja ze tylko dali przejsciówki na kostkach i nic nie grzebali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Can'a brak.. Zatem chyba poszukam jakiegoś dobrego nieoryginalnego radia..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli zmostkuje tylne głośniki z przednimi? Teoretycznie nie bedzie różnicy tylko nie będę miał regulacji przód tył.

Jeśli się mylę poprawcie mnie, bo strasznie zależy mi na ori radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni się impedancja, zamiast 4ohm na głośnik będziesz miał 2ohm na oba głośniki. Nie wiem czy radio to zniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli możesz się spalić? Czy to, że będzie ciszej lub głośniej grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka mocy w radiu może się spalić ( nie wiem czy sie na 100% spali ), na pewno będzie bardziej obciążona.

Możesz spróbować podłączyć, najwyżej poszukasz radia z wyjściem na przód i tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki Concert z wyjscie na 4 głośniki bez wzmacniacza? Bo ja nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mostkowaniu, końcówka Ci odrazu nie padnie jednak po pewnym czasie licz sie z tym ze będziesz musiał kupić inne radio.

Ja już sie pogodziłem i zakupiłem nieoryginalne markowe radio i jestem zadowolony.

Teraz jestem bogatszy o wiedzę na temat audio w audi i następne audi kupie już tylko i wyłącznie z oryginalnym radiem :P

A Tobie kolego radzę albo kupić dobre nieoryginalne radio albo prowadzić wzmaka :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...