Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie:

1. czerwona - moze byc z biala skora, wygladalaby :drool:

2. biala - taki wozik moze dla jednych oklepanym kolorku, ale jednak... :kox: tylko nie czerwona skora, blagam pray.gif, przypomina mi to moja siore, ktora ma :fool: na punkcie czerwonego i jest milosnikiem BeeMFuuu...

3. niebieska - kolorek sportowy, tez calkiem przyjemny :naughty::cool1:

4. czarna - zbyt popularny kolor, niczym sie nie bedzie wyrozniac :kwasny:

5. co do srebrnego i szarego - mnie nie kreci, kolor, nazywajac po imieniu, kijowy w tym wydaniu :no4:

Wyraziste auto powinno miec wyrazisty kolor!

Opublikowano

biaaaaałyyyyy :good: Nie rozumiem stwierdzenia że biały jest modny, bo IBIS WHITE to nie jest zwykły biały, jak np. na autkach takich jak ktoś napisał: 206, Fabia, itp. Wg mnie ten kolorem nie tyle jest modny tylko piękny i wygląda masakrycznie zajebiaszczo na autku (przede wszystkim na nowych Audiczkach) Ale nie tylko... Mamy na forum przykład białego S4 robionego na RS4 B5 biały jastrząb, wg mnie wygląda mega kox. I zawsze będzie pięknym autkiem w przepięknym kolorze. Kiedyś czarny też był modny, czerwony, żółty, zielony... wg mnie nie ma znaczenia czy dany kolor jest modny, jeśli autko wygląda świetnie w danym kolorze teraz to bez względu na to czy moda minie czy nie to takie autko zawsze będzie przepiękne :good:

Opublikowano

Dodam, że jak patrzę na tą białą furkę, to nie mogę przestać sie gapić na jej kuperek :slina::notworthy::kox:

Opublikowano

dobra :cool1:,różowy i dwa zielone pasy wzdłuż auta w stylu vipera :kox:

gwarantuję,że całe miasto będzie o nim mówić :tongue4:

Opublikowano

a może koperkowy róż?! :polew:

Opublikowano
  • Autor

Więcej niebieskiego:

DSCF0781.jpg

DSCF0780.jpg

Opublikowano

niebieski najlepszy powtorze sie po raz kolejny :good:

Opublikowano

1. Czarny

2. Biały

3. Szary

Opublikowano

Czerwony i ciemne szybki :good:, niebieski jest za mdły :sick3: i okepany :thumbdown:

Opublikowano

Czerwony i ciemne szybki :good:, niebieski jest za mdły :sick3: i okepany :thumbdown:

ciemnie szybki?! :sick3: tandeta, dobra do BMW :kwasny: nie do takiej fury.[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 10:10_________________________________________________niebieska ewentualnie... ale czerwone zaciski :cool1:

Opublikowano

tylko i wyłącznie niebieski ja bym dał się pokroić za takiego ;)

Opublikowano

Wszystko kwestią gustu , jak powiadają jeden lubi rybki drugi akwarium :>

Opublikowano

Wszystko kwestią gustu , jak powiadają jeden lubi rybki drugi akwarium :>

drugi chyba co innego :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jest zabawniej :>

Nawiasem mówiąc widać ilu właścicieli niebieskich aut się wypowiada :)

Opublikowano

ja mam srebrne auto,ale ta S5 musi byc niebieska :kox:

Opublikowano

a ja toleruje w sumie tylko czarnulki :naughty: a tu i tak bym wziął Blau :kox:

Opublikowano

bierz biały lub niebieski..oba są :kox:

a co do felg to zaczynaj od 19"..na zime 18 bo mniejsze nie wejdą..

Opublikowano

BE-ŻOWY... :decayed:

A poważnie to czarny - na takim kolorze korek od wlewu gazu nie rzuca się tak bardzo w oczy...

A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie. Czarny wykluczyłeś, bo nie widać oznaczeń, że to S, a białego mogą niektórzy nie zrozumieć... Chociaż biały to miodzio jest. :slina:

Tak czy siak to nie kupuj tego czarnego, bo musisz mieć inne zdanie niż żona. Przecież Ona ma czarnego Merca. Nie pozwól, żeby wybrała kolor Twojego osobistego auta. Kup nawet i pomarańczowy, żeby tylko nie ten czarny - tak dla zasady... Później będziesz miał lepsze życie... :wink4:

A poza tym to miodziowy samochód sobie wybrałeś. :th:

Opublikowano

Niebieski je kosa :good:

Opublikowano

A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie.

czy kolor samochodu moze swiadczyc o tym ze bedzie to szpan na ulicach :mysli: mnóstwo róznych niebieskich samochodow jedzi po ulicach i nie wydaje mi sie zeby był to szpan :polew: bierz ten niebieski - Blau jak dla mnie jest to najodpowiedniejszy kolorek :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.