Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie:

1. czerwona - moze byc z biala skora, wygladalaby :drool:

2. biala - taki wozik moze dla jednych oklepanym kolorku, ale jednak... :kox: tylko nie czerwona skora, blagam pray.gif, przypomina mi to moja siore, ktora ma :fool: na punkcie czerwonego i jest milosnikiem BeeMFuuu...

3. niebieska - kolorek sportowy, tez calkiem przyjemny :naughty::cool1:

4. czarna - zbyt popularny kolor, niczym sie nie bedzie wyrozniac :kwasny:

5. co do srebrnego i szarego - mnie nie kreci, kolor, nazywajac po imieniu, kijowy w tym wydaniu :no4:

Wyraziste auto powinno miec wyrazisty kolor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biaaaaałyyyyy :good: Nie rozumiem stwierdzenia że biały jest modny, bo IBIS WHITE to nie jest zwykły biały, jak np. na autkach takich jak ktoś napisał: 206, Fabia, itp. Wg mnie ten kolorem nie tyle jest modny tylko piękny i wygląda masakrycznie zajebiaszczo na autku (przede wszystkim na nowych Audiczkach) Ale nie tylko... Mamy na forum przykład białego S4 robionego na RS4 B5 biały jastrząb, wg mnie wygląda mega kox. I zawsze będzie pięknym autkiem w przepięknym kolorze. Kiedyś czarny też był modny, czerwony, żółty, zielony... wg mnie nie ma znaczenia czy dany kolor jest modny, jeśli autko wygląda świetnie w danym kolorze teraz to bez względu na to czy moda minie czy nie to takie autko zawsze będzie przepiękne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :cool1:,różowy i dwa zielone pasy wzdłuż auta w stylu vipera :kox:

gwarantuję,że całe miasto będzie o nim mówić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony i ciemne szybki :good:, niebieski jest za mdły :sick3: i okepany :thumbdown:

ciemnie szybki?! :sick3: tandeta, dobra do BMW :kwasny: nie do takiej fury.[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 10:10_________________________________________________niebieska ewentualnie... ale czerwone zaciski :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestią gustu , jak powiadają jeden lubi rybki drugi akwarium :>

drugi chyba co innego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BE-ŻOWY... :decayed:

A poważnie to czarny - na takim kolorze korek od wlewu gazu nie rzuca się tak bardzo w oczy...

A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie. Czarny wykluczyłeś, bo nie widać oznaczeń, że to S, a białego mogą niektórzy nie zrozumieć... Chociaż biały to miodzio jest. :slina:

Tak czy siak to nie kupuj tego czarnego, bo musisz mieć inne zdanie niż żona. Przecież Ona ma czarnego Merca. Nie pozwól, żeby wybrała kolor Twojego osobistego auta. Kup nawet i pomarańczowy, żeby tylko nie ten czarny - tak dla zasady... Później będziesz miał lepsze życie... :wink4:

A poza tym to miodziowy samochód sobie wybrałeś. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie.

czy kolor samochodu moze swiadczyc o tym ze bedzie to szpan na ulicach :mysli: mnóstwo róznych niebieskich samochodow jedzi po ulicach i nie wydaje mi sie zeby był to szpan :polew: bierz ten niebieski - Blau jak dla mnie jest to najodpowiedniejszy kolorek :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...