Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek z maglownicy


and9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie kolegów na forum odnośnie maglownicy w A4 1,8 20V 2001R kod silnika AVV , mam wyciek z maglownicy od strony kierowcy ,czy ktoś z kolegów próbował sam regenerować, czy są do tego potrzebne jakieś specjalistyczne klucze? a możne dać sobie spokój i oddać do zakładu żeby zregenerowali.

Edytowane przez and9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny silnik ale ja oddawalem do regeneracji.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny silnik ale ja oddawalem do regeneracji.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A gdzie regenerowałeś i ile zapłaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do Łodzi.Czekałem na miejscu ok 3 godzin.Mechanik zdemontowal magiel,zregenerowal,założył i powrót do domu.Za wszystko wyszło coś 680zl.Zależało mi na czasie i na tym żeby moja była regenerowana.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do Łodzi.Czekałem na miejscu ok 3 godzin.Mechanik zdemontowal magiel,zregenerowal,założył i powrót do domu.Za wszystko wyszło coś 680zl.Zależało mi na czasie i na tym żeby moja była regenerowana.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Możesz dać namiar na ten warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Www.purm.com.pl ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dzięki bialy986

Regenerował ktoś maglownice w warsztacie na słomianej 16 w Warszawie mówią że robią na oryginalnych zestawach naprawczych, tylko trzeba im przywieść wyjętą maglownicę i kosztuje 700zł, regenerował któryś z kolegów u nich , nie rozwaliła się po gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opinie http://dobrymechanik.pl/mechanicy/warszawa/kiesler-krzysztof-regeneracja-ukladow-kierowniczych.html

W Łodzi w tej cenie masz montaż i demontaż.No i oczywiście paliwo na dojazd.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opinie http://dobrymechanik.pl/mechanicy/warszawa/kiesler-krzysztof-regeneracja-ukladow-kierowniczych.html

W Łodzi w tej cenie masz montaż i demontaż.No i oczywiście paliwo na dojazd.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Chętnie bym do Łodzi pojechał tylko ja mam 180KM na takim wycieku nie dojadę bo mi nową pompę szlak trawi ale dzięki za info.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz grzebać przy aucie to regeneruj sam koszt uszczelniaczy jak do mojego magla Koyo 125 zł płyn ATF220 26 zł i browarek, zadowolenie bezcenne. Cudów w maglu nie ma prosty jak budowa cepa tylko z piwem trzeba uważać. Wyjęcie samemu 2h jak na pierwszy raz bez kanału to chyba nie najgorzej mycie wymiana uszczelniaczy i montaż 6h za dużo piwa . Tylko jednego nie zrobisz sam, szlifowania listwy ale możesz ją sprawdzić zdejmujesz drążki i osłony kręcisz w prawo i w lewo do oporu jak na listwie nie widać korozji możesz wykręcać magiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze sam wymontować i wysłać do Łodzi, wszystko kwestia dogadania i oczywiście czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ucieka dużo płynu, a wspomaganie działa normalnie to nie opłaca się regenerować, bo gnoje dają gwarancję na rok. Ja mam wyciek z prawej strony i przez półtora roku dolałem płynu może za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wyciek z lewej strony. Kupiłem używkę ori :) 300zł zapłaciłem za magiel, 8 browarków, i płyn ;) dodatkowo z 3 godzinki :) chyba że nie ma się klucza by odkręcić magiel to jakieś 8 godzinek :) i przez rozwalony magiel pompę muszę wymienić bo wymienić bo wyje na wolnych obrotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś fajnie, że udało ci się utrafić dobrą używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak wymontowac maglownice w 2.8 motor ?? dużo roboty jest bo cieknie mi od strony pasazera. Czy lepiej na warsztat mechanik niech sie zajmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak wymontowac maglownice w 2.8 motor ?? dużo roboty jest bo cieknie mi od strony pasazera. Czy lepiej na warsztat mechanik niech sie zajmie

U mnie z silnikiem 1.8 nie było tak strasznie a w 2.8 nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :) podepne się ze swoim pytaniem.

Wczoraj zauwazylem z prawej strony na oslonie maglownicy płyn wspomagania , a w zbiorniczku troszkę go ubyło. Więc podejrzewam mały wyciek z magla.

Robic odrazu, czy poczekać i poobserwowac?

Jeżeli robić, to gdzie w Olsztynie mogę bez stresu oddać auto na regenerację magla?

POZDRO!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :) podepne się ze swoim pytaniem.

Wczoraj zauwazylem z prawej strony na oslonie maglownicy płyn wspomagania , a w zbiorniczku troszkę go ubyło. Więc podejrzewam mały wyciek z magla.

Robic odrazu, czy poczekać i poobserwowac?

Jeżeli robić, to gdzie w Olsztynie mogę bez stresu oddać auto na regenerację magla?

POZDRO!! ;)

Ja jestem z pod Warszawy robiłem w Warszawie na słomianej 16.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz grzebać przy aucie to regeneruj sam koszt uszczelniaczy jak do mojego magla Koyo 125 zł płyn ATF220 26 zł i browarek, zadowolenie bezcenne. Cudów w maglu nie ma prosty jak budowa cepa tylko z piwem trzeba uważać. Wyjęcie samemu 2h jak na pierwszy raz bez kanału to chyba nie najgorzej mycie wymiana uszczelniaczy i montaż 6h za dużo piwa . Tylko jednego nie zrobisz sam, szlifowania listwy ale możesz ją sprawdzić zdejmujesz drążki i osłony kręcisz w prawo i w lewo do oporu jak na listwie nie widać korozji możesz wykręcać magiel.

Kolego rozwiń bardziej swoją operację. :wink:

Na co zwrócić szczególną uwagę???

Jakieś wskazówki??

Jak po tym Twój magiel się miewa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...