Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana materiału podsufitki


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś zlecał z was wymianę materiału podsufitki a swoim aucie ? , i ile za to zapłacił . Ja dzisiaj dzwoniłem to mi powiedzieli 400 zł za wyjęcie wymianę materiału i założenie , czy to dużo , czy cena OK , moje auto to sedan bez szyber dachu

Edytowane przez stasiu1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poszukać gdzieś podsufitki z innego auta? Wyjdzie o połowę taniej na pewno, a demontaż wcale taki ciężki nie jest. No chyba że chcesz na jakiś unikatowy kolor zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nic nie chcę zmieniać, a znając życie skończyło by się zepsuciem nowej/starej podsufitki, znając moje nerwy na prace precyzyjne , po drugie znając życie nowa/stara podsufitka w najbliższym czasie się i tak rozklei bo też będzie miała 16 lat jak moja.


Nikt więcej nie wymieniał już materiału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł..to cena dość wysoka,,ale jeszcze mieszcząca się w normie.tylko jesli ktos ci powie ze zostawiasz auto i w tym samym dniu odbierasz to zwróc uwage czy na podsufitce nei bedzie wgniecen.chodzi o to ze jak przyklejasz nowy materiał na podsufitke to klej na ktory jest ten material przyklejony potrzebuje 1-2 dni na konkretne rownomierne wyschniecie ,chodzi o to zeby przy montarzu podsufitki w aucie przy dociskaniu nie zostawaly wgniecenia ,bo material docisniesz mocniej do podsufitki a klej jeszcze nie zdazyl dobrze zeschnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nic nie chcę zmieniać, a znając życie skończyło by się zepsuciem nowej/starej podsufitki, znając moje nerwy na prace precyzyjne , po drugie znając życie nowa/stara podsufitka w najbliższym czasie się i tak rozklei bo też będzie miała 16 lat jak moja.

Nikt więcej nie wymieniał już materiału ?

Nie przesadzaj, że się nowa rozklei :wink: chyba, że będziesz co chwila ją prał :grin: zobacz na poliftowe podsufitki, inna jakość zdecydowanie na plus, sam jestem po zabiegu zmiany na polift i jest mega trochę miałem zabawy, ale warto :D auto od razu w środku nabiera wyglądu, starą=przedlift też próbowałem reanimować i nie warto szkoda czasu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poliftową i rozkleja się coraz mocniej w szczególności otwierania okien podczas jazdy (moja żona nie znosi klimy) nie pytałem jeszcze kiedy oddają auto , czy ktoś może miał do czynienia z nimi ? http://www.sitzcar.pl/kontakt.php wcześniej byli chyba na Ligocie w Katowicach , terminy obecnie mają na połowę lipca , a może ktoś ma inne namiary w rejonie Katowic (tak żeby szło wrócić komunikacją publiczną do domu,a mieszkam w K-ce Janów)


w Katowicach na Dębowej , wymiana podsufitki 360 zł , rano przywozimy samochód i na następny dzień wieczorem odbieramy , jest jeszcze jeden tapicer na Dębowej i jutro jadę go zapytać ile i co , bo przez telefon nie ocenia roboty.


byłem u tego tapicera , pooglądał i..... no nie bedzie to duzo kosztowało , ale ile no..... jakoś się dogadamy ..... no ale na ile mam się przygotować ,no myslę że 500 550 zł powinno się zamknąć , no nie źle jak dla kogoś nie dużo jest 550 zł , szukam dalej tapicera

Edytowane przez stasiu1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawalem do tapicera, podsufitka, 4 slupki ,szyber dach, polka tylnia wszystko w czerni cena 300 zl( sam demontowalem i skladalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie ale zalezy co masz na mysli mowiac podsufitke . (Tylko podsufitke czy wszystkie elementy z nia zwiazane)

Mi za te 300 zl obil 6 elementow plus podsufitke.

Jak za 360 mowisz obije ci calosc to ok , ale jak sama podsufitke to drogo raczej. Wyjecie podsufitki w sedanie to godzina roboty,wiecej mi zeszlo z wlozeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 360 zł samą podsufitkę z wyjęciem i włożeniem

znalazłem tapicera w Mysłowicach na Matejki 4 za podsufitkę i słupki 200 zł ale nie wyjmuje i nie wkłada do samochodu wrrrrrrr.

Edytowane przez stasiu1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...