Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

alvaroalvaro78, czekam już na chipa, rozmawiałem z gościem telefonicznie i będzie za około tydzień, z wykresem może być problem bo ja mam quattro...ale opisze spostrzeżenia i wrażenia.

Opublikowano

masters juz ma hamownię Q :exclaim:

Niedawno było otwarcie :twisted:

Opublikowano

no to będzie i wykresik :a4fan:

Opublikowano

dajcie znać ile masters kosi na pomiar 4x4 :cool:

Opublikowano
  • Autor
dajcie znać ile masters kosi na pomiar 4x4

poziek zadzwon do oniaka to ci powie

Opublikowano

Szterysta złotych piękny kawalerze :twisted: plus vat :exclaim:

Opublikowano

Podajcie mi proszę namiar na hamownie w wawie dla quattro, jutro o 9:00 jestem umówiony na przelutowanie chipa, więc od razu zrobiłbym wykresik.

[ Dodano: 16-02-2007, 12:41 ]

Norbi, czterysta zł. za pomiar ? dobrze zrozumiałem ?

Opublikowano

moim zdaniem ciut drogo...........

Opublikowano
Szterysta złotych piękny kawalerze :twisted: plus vat :exclaim:

chyba ktoś ocipiał ..... :exclaim:

Opublikowano

No to nie będzie wykresiku za taką cenę, więc będą tylko wrażenia za darmo :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

mam lepszy pomysl jak juz bedzie cieplo tzn dobre warunki na drogach to przyjedziesz na spota i od ono pożyczysz g-techa i na spocie sobie zmierzysz jaka masz moc bo ono ma takiego g.... co wykresy z moca pokazuje tak jak na hamowni

Opublikowano

platiniumm, racja, bo 4 stówki to róra grosza i można za to coś innego zrobić w aucie

Opublikowano

daj znac jak bedziesz przejezdzal przez Kalisz, kolega ma hamownie przenosna i 4x4 tez shamuje :) i na pewno taniej niz za 400 zl.

Opublikowano

No moim zdaniem mocno ocipiał kolega Mareczek i do tego jeszcze żałuje swojego nabytku mówiąc,że woli zawirusować autko niż zużywać hamownie robiąc pomiar :confused:.....

[ Dodano: 17-02-2007, 09:23 ]

I gdzie Norbik ma się przekonać, czy helmuty w briefie sie nie pomylili z mocą :exclaim: :question:

Opublikowano

15 dni po autku Platiniumm, moje też zostało zawirusowane :biggrin:

Różnica jest bardzo odczuwalna, autko jest zwinne i zrywne, wkręca się niesamowicie szybko w obroty. To tak jakby silnik dostał jakiegoś 150 oktanowego paliwa.

15 minut temu wróciłem z wawy więc zrobiłem tym diabełkiem dopiero 80 km, ale spalanie też powinno być mniejsze bo rwąc mocno do przodu wyszła 11 literków (kawałek katowicką) Gość się ze mną przejechał po montażu i był pod wrażeniem, całe szczęście że mam quattro bo w przeciwnym wypadku byłyby problemy z trakcją :quattro: Polecam tego gościa z allegro :a4fan: Chętnie bym sprawdził parametry na spocie we wtorek, bo 4 stówek na pomiar nie zapłacę.

jeszcze jedno.... mam cały czas banana na buzi....

Opublikowano

pet3r, a o ile taniej w tym kaliszu?

Opublikowano

skubidubi,

Jaki masz przebieg w autku???

Opublikowano
pet3r, a o ile taniej w tym kaliszu?

dam znac jak sie dowiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.