Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D


Pietro3

Rekomendowane odpowiedzi

Pietro, jeżeli jedynym Twoim problemem jest wjazd na podwórko, to ... zmien wjazd na podwórko :polew:

Powaga.

Ja miałem standard zawias (teraz mam -35 + żółte amorki), czyli wyższy od Ciebie i ...

Jeżeli przyzwyczaiłeś się już do prowadzenia swojego samochodu, to po podniesieniu dostaniesz choroby lokomocyjnej.

Wiadomo, dziury bardziej się czuje, ale prowadzenie w zakrętach jest niebo a ziemia.

Przy zmianie sprężyn będziesz musiał też zmienić amorki, bo są "przyzwyczajone" do tej wysokości i po jej zmianie pewnią szybką odmówią współpracy (parę km już pewnie mają przejechane).

PS Sprężynki standardowe mam jeszcze, więc jak będziesz nadal chciał podnosić swoje OOOO, to daj znać, może się ich pozbędę za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam jeszcze???

Pompa uszczelniona ?

Wyczyściłeś te gluty ze briornika płynu chłodniczego ..tak jak radziłem ? :decayed:

Co do malowania ..to po co masz malować jak niedawno było malowane :D

Zmiana koloru to fatalny pomysł .. wydasz kupę siana i po co ? Na zloty ...? serią ..ale z innym kolorem :polew:

Do zmiany koloru to wypadało by wypatroszyć auto i dopiero malować ..

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak co to będę pamiętał, jak narazie muszę zrobić rozrząd :D[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:06_________________________________________________Ragga

Pompa uszczelniona :tongue4:

Gluty wywalone :polew: :polew:

Jak narazie to jeszcze N75 albo N74 do wymiany bo mi coś turbinkę odłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem a4 na zywo bardzo ladna... Stary rozumiem ze chcesz zmienic zawias moja jest -30 na 17` i tam jak do czerska lecialem to plaby z zebow wypadaja :confused4: No ale ja przy 100km/h zbieram dobrze wyprofilowane 90stopniowe zakrety :) A w a4 nie zmieniaj koloru bo wyglada calkiem dobrze... zarzuc tylko jakis felunek ktory bedzie kontrastem do samochodu... a i wymien patelnie na kierownice s-line :decayed: A wogole dzisiaj mi typ powiedzial ze Audi w czerwonym kolorze sie nie sprzedaje... glupi czy jak?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...