Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna


A4 automat 2.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad wymiana oleju w automacie V6 z 97roku, jak na ten moment automat sprawuje sie o dziwo dobrze, czasem na zimnym z rana sobie delikatnie szarpnie z2/3 ale pozniej nie czuc kiedy zmienia biegi. Wracaja chce wymienic olej i nie ma zielonego pojecia czym wczesniej go zalali. nIe znam sie wogole na tym a nie chce jechac zielony do mechanika bo wcisnie mi byle co, wiec czy moglibyscie poradzic jakim olejem zalac skrzynie? i jaki jest +- koszt oleju i wymiany. Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400-600zł z wymianą. olej i filtr kup u chłopaków z forum np. dzika. filtr najlepiej mann, olej ci dzik dobierze. poczytaj sobie ten temat: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=&t=76853

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz mieć multi bo ona dopiero w b6 wjechała. masz opcję zmiany biegów ręcznie(+,-)??jak masz to jest to tip. a jak nie masz to jest to jeszcze starsza wersja skrzyni ale za to też bardzo mało awaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa widzisz, ktos mi kiedys powiedzial, ze to multitronic. Czyli bylem w bledzie tak nie mam +- czyli ta starsz skrzynia mam audi od 1,5roku i do tej pory skrzynia rewelacja dlatego chce o nia troche zadbac i zaczne od wymiany oleju pisze tutaj poniewaz duzo slyszalem od ludzi, ze jesli nic sie nie dzieje to lepiej nie ruszac niczego, ale wychodze z zalozenia, ze olej jednak po kilku latach traci swoje wlasciwosci i dlatego pisze na forum. Dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu :D ps. myslalem ze koszt wymiany bedzie duzo wiekszy 600zl to nie az tak wiele. Chce ja rowniez zagazowac ale to pisalem w innym temacie

Edytowane przez A4 automat 2.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...