Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.7 Biturbo budowa wydechu 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na dniach zabieram się z znajomym za spawanie wydechu z kwasu 3" Wydech będziemy robili od samego początkudo końca, czyli od turbin do końcowego przelotowegotłumika bez zadnych środkowych . Początkowo chciałem podstawić auto do kogoś kto się tym zajmuje ale cena za taki wydech przeważnie przekraczała 3.7-4k.Większość warsztatów znajduję się daleko odemnie więc dochodzą kolejne koszty na paliwo

W naszym przypadku koszty są trochę mniejsze

*tłumiki w&m 400zł

*końcówki 100mm 200zł

*rury 700zł

*kolanka 350

*złącze v-band 200zł

*robota Nie mam pojęcia ile na z tym zejdzie

Zdaję sobie sprawe ze wydech bedzie mega głośny, jak będzie okrutnie głośno to wspawamy coś w środek.

Po całej akcji dodam kilka fotek i film jak to ryczy

Opublikowano

Zdaję sobie sprawe ze wydech bedzie mega głośny

Nie bęęęędzie :wink: Mam pełen przelot tyle że 3,5" i też na koncowych tłumikach przelotowych i nie ma tragedii :wink:

Opublikowano

A x pipie w celu wyrównania ciśnień? Czy to nie ma znaczenia?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak to jeszcze będzie ale wydaje mi się że w jednym miejscu będzie i tak mało miejsca żeby upchnąć 2x 3" więc i tak zejdą się w jedno. Trewor za podaj jakiś film jak gada twoją. Jakie masz tłumiki?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dużo zależy od końcowych tłumików jakie zastosujecie nie jeden przelot słyszałem a był cichutki ;). 3" spokojnie da radę zrobić cicho.

Opublikowano

hiszpan123 wybacz że dopiero teraz, umknęła mi odp w tym temacie :kwasny: Póki co mam tylko tyle:

Przelot 3,5", zakonczony tłumikiem przelotowym. Jak mi w końcu poskładają auto na nowych turbinach to skręci się coś pod obciążeniem :wink:


Edit, znalazłem jeszcze takiego starego kasztana z latania o świcie po Wilczych Laskach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Trewor87 jest bardzo cicho mam nadzieje ze umnie bedzie duzo głosniej:P

Opublikowano

Trewor87 jest bardzo cicho mam nadzieje ze umnie bedzie duzo głosniej:P

Na turbinach ciężko żeby auto naprawdę darło mordę :wink:

Opublikowano

Trewor87 jest bardzo cicho mam nadzieje ze umnie bedzie duzo głosniej:P

Na turbinach ciężko żeby auto naprawdę darło mordę :wink:

Trewor jutro postaram sie nagrać dzwięk mojego wydechu od turbinki pusto aż do końca wszystko na stalowych rurach 45mm i jest pogrom :banan::banan::banan::banan:

Wiec na pewno się DA :D tak żęby darło mordę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.