Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje cztery kółeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem juz troszke na tym forum ale dopiero dzias postanowiłem zaprezentować moje cztery kółeczka.

Autko posiada w standardzie:

4 x AirBag

Elektryczne szybki - przód

Elektryczne lusterka

Klimatronic

Wykończenie karbon

Dołożyłem do wnętrza:

Zmieniłem licznik na 6 zegarów

Założyłem obwódki chromowe na zegary

obszyłem kiere skórką

zmieniłem wytarty mieszek zmiany biegów

podświetlanie nóg kierowcy i pasarzera oczywiście na czerwono :)

radyjko mp3 + USB Pionier DEH-5000 + pilot na kierownicy (radyjko całe podświetlanie oczywiscie współgra kolor red :>)

radyjko CB Uniden 510 PRO XL + Hustler 100

pokrowce szyte na miare + maty na przednie siedzenia :confused4:(wiem że wiekszosc bedzie to krytykowac ale nie dawalem rady z jasna tapicera ciagle plamy) :wallbash:

temperatura w liczniku

Zewnątrz:

narazie jeszcze kapsle beda fajne aluski 17"steczki :evil:

listwy chrom obwodki szybek

czarne szybki tył

koncówka sportowa tłumnika

przyciemniane boczne kierunki w błotniku

żarówki Philipsami Blue Vision

i oczywiście zdiolem znaczek 1.6 :)

W planach:

17" aluski czarno srebrne :slina:

podłokietnik

Poniżej zaprezentuje pare fotek mojej audiczki.

A wogóle jestem ciekaw czy dużo jest takich kolorków audi bo przyznam sie ze tylko moja widzialem o takim kolorze i

nie wiem nawet co to za kolor, jasny brązowy? kawa z mlekiem? szczególnie gdy sie sciemnia trudno poznac co to za

kolor.

Zegary

e51f585f1acb1659.jpg

Radyjko pilot i skorka na kierownicy

04f555f44324157d.jpg

Wnętrze

531ad73716542e8f.jpg

I wygląd z zewnątrz:

e538fdb6a1723ad9.jpg

b88b262d84057255.jpg

092f4356b32bca14.jpg

63b5116a14111876.jpg

99c1eaff17ceaa18.jpg

Piszcie i krytykujcie :gwizdanie:

:audi::a4fan: for ever :)

Opublikowano

całkiem ładnie.. tylko szybko likwiduj te ''piekne''-kapsle :naughty:

Opublikowano

Ładne audi, super kolorek.

Daj lepsze zdjęcia kiery! :)

- kołpaki out!

Opublikowano
  • Autor

kapsle zdejme ale dopiero na wiosne :confused4:

a jest tu ktos na forum z takim kolorkiem audiczki??

bardzo mnie ciekawi bo jeszcze nie widzialem takiego na innym aucie, ciekawe ile takiego kolorku wyszło?

Opublikowano

ile za obszycie kierownicy zapłaciłeś?

Opublikowano

Kapsle paskudne , końcówka paskudna ... jak przyciemniać szyby to wszystkie i delikatnie :wink4:

Kolor ładny :good:

Podświetlenia na czerowono całego wnętrza .. dobre ..ale w calibrach :tongue4:

Rozumiem , że ramki wokół szyb to taśma przylepna ?

Dobra fela , dobra gleba ..dobre lampy przód ( z zenonem ) i tył ..i panie ..juz furka kozak :hi:

Nie trza pudrować powietleniami ect.

Opublikowano

Lampki z przodu wymien koncowke, no i jakies kolka ladne, kolorek super malo takich bylo

Opublikowano

kolorek z A8 rzeczywiscie żadko spotykany

Opublikowano
  • Autor

kupilem na allegro skórke w jednym kawałku za 30 pare złotówek, posadziłem mame za kierą z igiełką i zrobiła kawał dobrej roboty, nawet nieźle wygląda

Opublikowano

kupilem na allegro skórke w jednym kawałku za 30 pare złotówek, posadziłem mame za kierą z igiełką i zrobiła kawał dobrej roboty, nawet nieźle wygląda

A to prawdziwa skóra czy coś sztucznego jeśli możesz podaj linka do tego sprzedawcy. :notworthy: Pytam ponieważ widziałem kiedyś coś takiego u kumpla i raczej było to skóro podobne niż skóra.

Opublikowano

Ciekawy i niespotykany kolor auta i znajomy mi silnik :wink4:

Dobrze wykonane chromowe obwódki szyb, poza tym jak założysz ładną felgę to będzie :good:

Opublikowano

no te neonki ekstra, mozesz smialo pakowac na auto reklame agencji towarzyskiej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A to prawdziwa skóra czy coś sztucznego jeśli możesz podaj linka do tego sprzedawcy. :notworthy: Pytam ponieważ widziałem kiedyś coś takiego u kumpla i raczej było to skóro podobne niż skóra.

tu masz link do gościa od którego wziołem i to jest prawdziwa skórka

http://allegro.pl/item464981736_pokrowiec_na_kierownice_ze_skory_wysoka_jakosc.html

no te neonki ekstra, mozesz smialo pakowac na auto reklame agencji towarzyskiej :wink4:

:decayed: bardzo śmieszne, włączam to jak potrzebuje coś znaleźć w aucie w nocy :)

Opublikowano

Dobrze wykonane chromowe obwódki szyb

Jesli to jest taśmowy szajs ...to poproś kolegę Frania o fotki jego " uszczelek" ..ładnie sie zdezelowały ..i nadają sie tylko do odklejenia :decayed:[br]Dopisany: Październik 27, 2008, 01:02:39 _________________________________________________

:decayed: bardzo śmieszne, włączam to jak potrzebuje coś znaleźć w aucie w nocy :)

To nie lepiej białe ? :decayed:

Opublikowano

a nie lepiej latarka se przyswiecic??

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze wykonane chromowe obwódki szyb

Jesli to jest taśmowy szajs ...to poproś kolegę Frania o fotki jego " uszczelek" ..ładnie sie zdezelowały ..i nadają sie tylko do odklejenia :decayed:[br]Dopisany: Październik 27, 2008, 01:02:39 _________________________________________________

:decayed: bardzo śmieszne, włączam to jak potrzebuje coś znaleźć w aucie w nocy :)

To nie lepiej białe ? :decayed:

nie bo lubie czerwony kolorek :pleasantry:

Opublikowano

co się go czepiacie? :confused4: każdy ma swój gust... ja też coś takiego zrobię ale na inny kolor... niebieski :tongue4:

Opublikowano

co się go czepiacie? :confused4: każdy ma swój gust... ja też coś takiego zrobię ale na inny kolor... niebieski :tongue4:

No tak, ale zakładamy że skoro ma a4 to ma klasę i gust jak większość z nas.

Takie diodki zajeżdżają remizą. Nie powiem o niebieskich... :shocked::no:

Gdyby były czerwone lub białe i zapalały się tylko na pół minuty po wyłączeniu zapłonu to jeszcze...

Opublikowano
  • Autor

co się go czepiacie? :confused4: każdy ma swój gust... ja też coś takiego zrobię ale na inny kolor... niebieski :tongue4:

dokladnie kolega ma racje kazdy ma swoj gust, a czerwone sa dlatego zeby komponowaly sie z reszta czyli na czerwono. :>

Opublikowano

Niespotykany kolor, tak jak mój :) listwy oryginalne czy nie - zdobią autko, końcówka i podświetlenie dla mnie może być.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.