Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna BRD by shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trójką jakoś się ściąga i idzie go ogarnąć.  Na necie są jakieś materiały ;) 

Chrom ciężko ogarnąć jak nie zaszła w nim reakcja chemiczna. Wszystko przez chemię do mycia...  

Opublikowano
  • Autor

Muszę się za to zabrać tylko z czasem cieżko ostatnio, znowu jak czas się znajdzie to nie ma gdzie :facepalm: i tak w kółko.


Wysłane z iPhone

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Trójką jakoś się ściąga i idzie go ogarnąć.  Na necie są jakieś materiały ;) 

Chrom ciężko ogarnąć jak nie zaszła w nim reakcja chemiczna. Wszystko przez chemię do mycia...  

Roboty w 3 d*py bo rama musi iść w dół. Pomaluje i znowu będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem, ze rozebrać trzeba będzie całe drzwi...

Obkleje karbonem z Allegro :decayed::grin:


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Zdrap na gładko, psiknij klarem w sprayu i spoleruj, nie będzie nic widać w takim miejscu ;)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mikołaj w tym roku trochę się spóźnił, ale wybaczam ;)
ceccbf1bf7dcba268c0cd9d709776507.jpg

19” 9J ET33, teraz jaką gumę wybrać, chodzi mi bardziej o firmę bo rozmiar musi być 235/35 :mysli:


Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor
Fajne zimówki :decayed: 

Dla Ciebie tak [emoji12]
I tak ryzykuje z tymi 19stkami żeby przegląd jakoś przeszło...


Wysłane z iPhone
Opublikowano
9 minut temu, shakal napisał:

Mikołaj w tym roku trochę się spóźnił, ale wybaczam ;)
ceccbf1bf7dcba268c0cd9d709776507.jpg

19” 9J ET33, teraz jaką gumę wybrać, chodzi mi bardziej o firmę bo rozmiar musi być 235/35 :mysli:


Wysłane z iPhone

Jest i fota :D Ładne to Twoje Sreberko :naughty: Fela na aucie bedzie zacnie sie prezentowac,co do opon to polece Ci Dunlop Sport Maxx RT 2.

 

Opublikowano
8 minut temu, shakal napisał:


Dla Ciebie tak emoji12.png
I tak ryzykuje z tymi 19stkami żeby przegląd jakoś przeszło...


Wysłane z iPhone

Nie idzie dopisać do karty pojazdu ?? :decayed:  Ja muszę tak zrobić z zawiechą bo mi przeglądu nie przeszedł, co kraj to obyczaj :facepalm:

Poza tym fajne kółeczka :kox:

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

I tak ryzykuje z tymi 19stkami żeby przegląd jakoś przeszło...


Wysłane z iPhone


Niby dlaczego? :mysli:



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Nie idzie dopisać do karty pojazdu ?? :decayed:  Ja muszę tak zrobić z zawiechą bo mi przeglądu nie przeszedł, co kraj to obyczaj :facepalm:
Poza tym fajne kółeczka :kox:


Mogę zrobić Typisierung, ale oni mają tam dla 19” najwęższa oponę chyba 245 jak nie 255 i nie wiem czy mi z oponą 235 przejdzie.
Jakby Typisierung przeszedł to przegląd juz pikuś.
Gwint też muszę wbić.
Chciałem zakładać dokładkę z cupry, ale tego nie wbiją i na przeglądzie lub kontroli policji musiałbym ściągać.
Teraz doczepił mi się, że mam ledy w postojach i mam brudne przeciwmgielne w środku :facepalm:


Wysłane z iPhone
Opublikowano
  • Autor


Niby dlaczego? :mysli:



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Takie już widzimisie Austriaków. Jeśli coś joe jest dedykowane dla auta to nie zrobią Typiesierungu a jak nie masz tego papierka to do przeglądu nie ma co podchodzić, chyba ze chcesz demontować na miejscu wszystko


Wysłane z iPhone
Opublikowano

Posrani jak norwedzy :facepalm: Ich powinna bardziej interesować nośność niż szerokość opony ;) Ja się tylko zastanawiam jak większość ludzi jeździ porobionymi furami jeżeli na wszystko trzeba papiery i pieczątki... Chyba, że w większych miejscowościach bardziej się przypierdzielają.  

Opublikowano
  • Autor
Posrani jak norwedzy :facepalm: Ich powinna bardziej interesować nośność niż szerokość opony [emoji6] Ja się tylko zastanawiam jak większość ludzi jeździ porobionymi furami jeżeli na wszystko trzeba papiery i pieczątki... Chyba, że w większych miejscowościach bardziej się przypierdzielają.  

Bez papierów jeżdżą, przegląd u znajomego i zawsze ten co robi przegląd może zeznać ze jak był ktoś to auto seria [emoji6]


Wysłane z iPhone
Opublikowano
  • Autor

Po Wiedniu jeździ B7 z dokladką od cupry. Jak go spotkam to sie zapytam gdzie przegląd robi [emoji12]


Wysłane z iPhone

Opublikowano

W NO by to nie przeszło :P Warsztat robi przegląd i wbija pozytyw w kompa.  Zdarza się, że tak zwany "zarząd infrastruktury" wpada w ciągu 30min sprawdzić pojazd (ten, który dopiero co dostał pozytyw) oraz rzetelność pracy warsztatu :decayed: 

Opublikowano

Niby glupie podejscie i moze wkur... Ale z czegos to sie bierze. Setki inzynierow to wszystko przeliczalo i te kraje im ufaja - ma byc tak jak przeliczyla fabryka i koniec. Dobrze i zle moim zdaniem. Nie mozna robic tuningow na wlasna reke ale jednoczesnie maja pewnośc, że po kraju nie jezdza ulepy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ulepy też jeżdżą :wink: szczególnie kierowcami takich samochodów są turki i jugole, na szczęście oni "tuningują" passaty, sharany i stare BMW :D

 

Do kół prócz opon będę potrzebował pierścienie centrujące, może ktoś polecić coś sprawdzonego? Aha i dekielki Ori ;) jakby ktoś miał na sprzedaż to kupię ;)

Opublikowano

Najlepiej by było 225 wrzucic opony, sam zmieniałem no ale 235 każdego innego producenta niz Vredestein które miałem i tak będa lepiej wyglądać, chodz opona sama w sobie mega sie sprawowała, zamieniłem je na Michelin Pilot Super Sport sa glosniejsze ale własciwości jezdne:kox:

Dekielki bardzo dobre robi ma ten sprzedający, sam od niego mam, odporne na chemie, super wykonanie i cena dobra

http://allegro.pl/audi-zaslepka-do-felg-dekielek-kapsel-68mm-i7013514356.html

Pierścienie centrujące mam takie i zero prblemów

http://allegro.pl/pierscienie-centrujace-tpi-do-felg-kol-iso-24h-4sz-i6974507019.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.