Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sliczna ;) jeszcze mi sie w oczy w Poznaniu nie rzucila ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wleciał zestawik spowalniaczy na przód:

- zacisk S4

- tarcze Zimmermann 345mm,

- klocki DS Performance,

- przewody w stalowym oplocie przód i tył,

- płyn ATE 200.

Póki co zestaw na dotarciu, ale mimo to czuć różnicę!

Za dostawę towaru odpowiada DEV i Wandej, dzięki chłopaki!

Foto strzelone na szybko

358z0cm.jpg

Opublikowano

Wczoraj wleciał zestawik spowalniaczy na przód:

- zacisk S4

- tarcze Zimmermann 345mm,

- klocki DS Performance,

- przewody w stalowym oplocie przód i tył,

- płyn ATE 200.

Póki co zestaw na dotarciu, ale mimo to czuć różnicę!

Za dostawę towaru odpowiada DEV i Wandej, dzięki chłopaki!

Foto strzelone na szybko

358z0cm.jpg

Witaj,

Fajny zestaw w pięknym kolorze!

Orientujesz się czy do hebla 345 są Zimmermany Sport perforowane?

Jaki orientacyjny koszt setupu na 345?

PS. Fajne i leciutkie masz kółka :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wleciał zestawik spowalniaczy na przód:

- zacisk S4

- tarcze Zimmermann 345mm,

- klocki DS Performance,

- przewody w stalowym oplocie przód i tył,

- płyn ATE 200.

Póki co zestaw na dotarciu, ale mimo to czuć różnicę!

Za dostawę towaru odpowiada DEV i Wandej, dzięki chłopaki!

Foto strzelone na szybko

358z0cm.jpg

Witaj,

Fajny zestaw w pięknym kolorze!

Orientujesz się czy do hebla 345 są Zimmermany Sport perforowane?

Jaki orientacyjny koszt setupu na 345?

PS. Fajne i leciutkie masz kółka :D

Pozdrawiam

Cześć,

Zimmermany są pokryte powłoką Coat Z.

Całkowity orientacyjny koszt w setupie jak u mnie to około 2000 zł...ale można zrobić to taniej na klockach ferrodo premier i fabrycznych przewodach wtedy koszty spadają do 1400zł ;)

Opublikowano

kolor jest mega fajny!!powiedz mi byla jakas naprawa bo widze zderzak chyba nie US?czerwony z czarnym zawsze bedzie robic wow wg mnie,tak jak ktos wyzej napisal ramki szyb na czarno fajnie by bylo,i deko nizej by sie zdalo posadzic,co do szyb ja akurat nie lubie jak sa przyciemniane,prócz oczywiscie fabrycznych

Opublikowano

Wczoraj wleciał zestawik spowalniaczy na przód:

- zacisk S4

- tarcze Zimmermann 345mm,

- klocki DS Performance,

- przewody w stalowym oplocie przód i tył,

- płyn ATE 200.

Póki co zestaw na dotarciu, ale mimo to czuć różnicę!

Za dostawę towaru odpowiada DEV i Wandej, dzięki chłopaki!

Foto strzelone na szybko

358z0cm.jpg

Witaj,

Fajny zestaw w pięknym kolorze!

Orientujesz się czy do hebla 345 są Zimmermany Sport perforowane?

Jaki orientacyjny koszt setupu na 345?

PS. Fajne i leciutkie masz kółka :D

Pozdrawiam

Są i perforowane ale koszt to 340zł/szt :decayed: A do DS`ów lepiej dać gładkie :wink:

Mateusz hebel fajny i w 18` wygląda suto :kox:

Opublikowano

Wczoraj wleciał zestawik spowalniaczy na przód:

- zacisk S4

- tarcze Zimmermann 345mm,

- klocki DS Performance,

- przewody w stalowym oplocie przód i tył,

- płyn ATE 200.

Póki co zestaw na dotarciu, ale mimo to czuć różnicę!

Za dostawę towaru odpowiada DEV i Wandej, dzięki chłopaki!

Foto strzelone na szybko

358z0cm.jpg

Witaj,

Fajny zestaw w pięknym kolorze!

Orientujesz się czy do hebla 345 są Zimmermany Sport perforowane?

Jaki orientacyjny koszt setupu na 345?

PS. Fajne i leciutkie masz kółka :D

Pozdrawiam

Są i perforowane ale koszt to 340zł/szt :decayed: A do DS`ów lepiej dać gładkie :wink:

Mateusz hebel fajny i w 18` wygląda suto :kox:

Dzięki za info Panowie !

Dobra robota !

Pozdrawiam :D

Opublikowano
A do DS`ów lepiej dać gładkie :wink:

A czemu to tak? Ja dałem wiercone. Powinienem się bać o swoje życie? :decayed:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Nie ale bardziej niszczą się perfory.

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Jaki masz kod lakieru ? LY3J?

Opublikowano
  • Autor

Jaki masz kod lakieru ? LY3J?

Dokładnie taki:)

Opublikowano

Mam taki sam kolor :kox:

Opublikowano

Kozacko wygląda ;) Bezawaryjności

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.