Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż osłony silnika i skrzyni biegów


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

adadur uzylem prawidlowego, po dokreceniu trzymal lecz po powrocie niestety juz go nie bylo natomiast pozostale jeszcze sie trzymaly wywalilem na to w aso 80 euronow :sick3: wiec nie chce zbyt szybko jej stracic :> .poza tym jak widzisz nie jest to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej syfu na silniku i szybciej osiąga optymalną temperaturę pracy. Szczególnie w zimie może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawną aerodynamikę oraz "cichszy przepływ powietrza", wyciszenie oraz mniejsze straty ciepła z silnika. Pozatym silnik tak się nie syfi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam osłonę rezaw-plast z allegro. Sam taką sobie zamontowałem i pasuje idealnie, tylko mocowanie zastosowałem swojego patentu, mianowicie wkręty 6mm z podkładką metalową i dodatkowo gumową, z łebkiem na klucz 8. Trzyma się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim a przede wszystkim osobie która zapoczątkowała ten artykuł.

Mam problem , urwało mi się osłonę pod silnik i pod skrzynię biegów i z tego wszystkiego niepotrzebnie wyrzuciłem do śmieci .

Chciałem zapytać się was czy jest różnica między zestawem osłon pod silnik i skrzynie biegów do A4 B5 1997 ze skrzynią Automatyczną jak to ma sie w moim przypadku oraz ze skrzynią manualna.Bo podobno inne są osłony pod skrzynie manualna a inną pod skrzynię automatyczną .Jeżeli by nie było róznicy to jedna z wymienionych tutaj firm robi słony pod skrzynie manualne to w tym przypadku bym mógł kupić. pozdrawiam i proszę o poradę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...